Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
aktualizacja

#moneypomaga. Unikatowe biurka z patentem

3
Podziel się

LWiki tworzy meble niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Sztandarowy produkt to biurko regulowane. Produkt, którego zastrzeżony wzór doczekał się ok. 112 wzorów i adaptacji.

#moneypomaga. Unikatowe biurka z patentem
(Shutterstock)
bErnoYKt

Artykuł powstał we współpracy z LWiki Zakład Produkcji Mebli Rosnących.

To jest artykuł w ramach akcji #moneypomaga. Mierzysz się z kryzysem? Zgłoś swoją firmę i wypromuj ją na łamach money.pl. Szczegóły akcji znajdziesz tutaj.

LWiki Zakład Produkcji Mebli Rosnących to istniejąca od czterech lat firma rodzinna prowadzona przez małżeństwo. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że z powodu epidemii liczba zamówień drastycznie spadła, a Tarcze Finansowe niekonieczne są stworzone do tego, by pomagać mikrofirmom rodzinnym.

bErnoYKv

Biurko, które rośnie wraz z właścicielem

LWiki tworzy meble niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Sztandarowy produkt to BIURKO REGULOWANE – produkt ten doczekał się ok. 112 wzorów i adaptacji.

Jest on opatentowany i posiada zastrzeżony wzór w Urzędzie Patentowym. Produkt otrzymał wyróżnienie w XVII edycji konkursu magazynu Meble Plus.
Biurka regulowane LWiki posiadają regulację od 53 cm do 83 cm w wersji standardowej w przedziale 20 ustawień oraz do pracy na stojąco do 114 cm – 30 ustawień wysokości. Zakres regulacji jest szeroki i pozwala na dopasowanie biurka do dzieci w wieku od 3 lat i wzroście 120 cm, uczniów, studentów, pracowników o wzroście do 210 cm oraz osób niepełnosprawnych.

bErnoYKB

Dodatkową unikatową cechą biurek LWiki jest regulowany kąt nachylenia blatu w zakresie 6 ustawień od 2,5 do 15 stopni. Pozwala to na jeszcze większe dopasowanie blatu do naszych potrzeb, co eliminuje mikrourazy nadgarstka lub łokcia.

Biurko regulowane posiada wiele kształtów blatów: od tradycyjnych prostokątnych, typ L , w kwadracie czy trapezowych, po frezowane w dowolny kształt. Blaty mogą być jedno-, dwu-, trzydzielne lub w formie sekretarzyka o dowolnych wymiarach.

Przechowywanie dopasowane do potrzeb

Ciekawym i niespotykanym rozwiązaniem LWiki są także rosnące kontenerki. W zależności od wysokości ustawienia biurka regulowanego możemy modyfikować konfigurację kontenerka.

Składają się one z 3 różnych modułów szuflad i szafek. Taka możliwość pozwala na rozbudowę i stworzenie z kontenerka nawet szafy. Dopasowując produkt do potrzeb w danej chwili, zmieniamy jego przeznaczenie, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

bErnoYKC

Kontenerki wyposażone są w zależności od potrzeb w ślizgacze, filce lub kółka gumowane odporne na duże obciążenia. Pozwala to na zamianę kontenerka w mobilne siedzisko.

Wszystkie produkty posiadają unikalną cechę. Można je zawsze modyfikować do własnych potrzeb. Pozwala to na zmianę wielkości czy kolorów poszczególnych elementów konstrukcyjnych. Taka cecha pozwala po latach na zmianę przeznaczenia lub dopasowanie produktu do zmieniającego się wystroju – zapewniają właściciele LWiki.

300 kolorów i płyt do wyboru

Meble LWiki produkowane są z wykorzystaniem różnych materiałów.

bErnoYKD

Klient posiada możliwość wyboru z ponad 300 kolorów płyt i fornirów. Możliwość dowolnej aranżacji kolorystycznej i materiałowej poszczególnych elementów.

Firma LWiki produkuje także meble jednostkowe z dowolnym nadrukiem. Takie meble często znajdują zastosowanie w meblach dziecięcych lub meblach reklamowych.

bErnoYKE

Więcej informacji na stronie www.LWiki.pl

Artykuł powstał we współpracy z LWiki Zakład Produkcji Mebli Rosnących.

bErnoYKW
KOMENTARZE
(3)
Miriam
rok temu
Fajne meble, ale brak informacji o kosztach (nawet orientacyjnych) biurek, które zaprojektowano. Może to jest przyczyna niższych obrotów firmy.
Mama
rok temu
Nieprawda, że nikt nie czyta. Ja przeczytałam. I mnie zainteresowało bo co prawda teraz mam malutkie dziecko, ale kiedyś urośnie i będę takimi produktami zainteresowana. I mam nadzieje, że ta firma jeszcze wtedy będzie
Michał
rok temu
Nikt tego nie czyta.
bErnoYKX