Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
09.01.2006 00:01

100 firm używa ITCube CRM

ICsolutions, dostawca internetowych rozwiązań biznesowych, oraz producent kompleksowego systemu do zarządzania relacjami z klientami ITCube CRM, zaliczył rok 2005 do bardzo udanych.

Podziel się
Dodaj komentarz

Ponad dwukrotnie wzrosła ilość sprzedanych systemów - już przeszło 100 przedsiębiorstw zdecydowało się na wdrożenie autorskiego rozwiązania CRM, który usprawnia zarządzanie kontaktami z klientami, zwiększa ich lojalność, usprawnia planowanie i prowadzenie działań sprzedażowych oraz marketingowych.

Rok 2005 to także znaczny rozwój funkcjonalności systemu ITCube CRM. Oprócz wielu drobnych zmian oraz ulepszenia ergonomii rozpoczęto współpracę z firmą WaPro, czego efektem jest pełna intergacja z aplikacją WFMAG. Udostępniony został także moduł ITCube CTI pozwalający na łączenie systemu ITCube CRM ze środowiskiem teleinformatycznym opartym o produkty znanych i popularnych marek np. PANASONIC, SIEMENS, ALCATEL etc.

ITCube CRM stanowi stosunkowo łatwe w użyciu, wszechstronne i niedrogie rozwiązanie do zarządzania procesami zachodzącymi wewnątrz i zewnątrz firmy. Jest kierowane do małych i średnich przedsiębiorstw wszystkich sektorów gospodarki. System usprawnia realizację wszystkich procesów biznesowych związanych z ewidencjonowaniem danych dotyczących kontrahentów oraz historii kontaktów z nimi, prowadzeniem centralnej bazy danych dokumentów a także kartoteki produktów i wykonanych transakcji.

http://icsolutions.com.pl/

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz