Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
09.08.2005 09:00

Artegence promuje Olej Kujawski

Pod koniec lipca 2005 r. agencja interaktywna Artegence uruchomiła nowy portal promujący Olej Kujawski. Cały serwis ma charakter komiksu opartego na kanwie detektywistycznej historii, w której Adam Kujawski, nasz ponadprzeciętny, przystojny, wirtualny gospodarz zaznajamia nas z Super Gadżetem - w domyśle Olejem Kujawskim.

Podziel się
Dodaj komentarz

Zamiast przedstawienia suchych faktów, z czym często możemy się spotkać w przypadku reklam produktów z tego segmentu rynku, wciągnięci zostajemy w barwną przygodę z udziałem przesympatycznego Adama Kujawskiego.

W serwisie Adama Kujawskiego mamy możliwość nawigacji przy pomocy zarówno menu standardowego, jak i kontekstowego. Ponadto - i jest to nowość - możemy również skorzystać z menu po wciśnięciu prawego przycisku myszy, a także przycisków 'wstecz' i 'naprzód' przeglądarki, co jest niezmiernie rzadko wykorzystywane w przypadku stron flash.

Dużym ułatwieniem funkcjonalnym serwisu jest inteligentny sposób ładowania kolejnych podstron. Najpierw ładuje się strona główna, czemu towarzyszy znana już z wcześniejszych reklam Oleju Kujawskiego melodia, a następnie doładowują się w tle dalsze podstrony, co daje końcowy efekt poruszania się po serwisie bez zbędnego oczekiwania na doładowanie kolejnych kilobajtów.

Główne działy strony to m.in. Epizody, gdzie możemy obejrzeć zabawne historyjki komiksowe z Super Gadżetem w roli głównej. Nowością jest sekcja Szuflada, gdzie odwiedzający znajdzie co miesiąc nowe tapety oraz wygaszacze ekranu. Atrakcyjnym elementem serwisu jest również gra w stylu 'paintball shooting' w której do wygrania jest 100 kubków z podobizną Adama Kujawskiego oraz Super Gadżetu.

http://www.kujawski.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz