Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
blackberry
14.10.2011 12:40

BlackBerry przeprasza i wyjaśnia awarię

Firma produkująca smartfony BlackBerry rozpoczęła śledztwo w sprawie ostatnich usterek sieci.

Podziel się
Dodaj komentarz
(ydhsu/CC/Flickr)

*Firma produkująca smartfony BlackBerry rozpoczęła śledztwo w sprawie ostatnich usterek sieci. *

Szefowie koncernu Research In Motion zapewniają, że system już działa normalnie. Przez kilka dni użytkownicy smartfonów BlackBerry mieli kłopoty. Nie można było wysyłać e-maili, nie działał też mobilny internet i internetowy komunikator. Problemy mieli użytkownicy w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce, potem także w Indiach i w Ameryce Południowej.

_ - Chciałbym przeprosić wszystkich użytkowników Blackberry. Oczekujecie od nas czegoś więcej. Ja oczekuję od nas czegoś więcej _ - powiedział wcześniej założyciel firmy Research in Motion, Mike Lazaridis.

BlackBerry przeprasza za awarię e-maila (Euronews, ang.):

Wyjaśnił, że zawiodła ważna centralka telefoniczna, a zapasowa nie zadziałała jak trzeba. Teraz przeprowadzone będzie śledztwo, zapewnił Lazaridis. Na razie nie wiadomo, czy użytkownicy Blackberry dostaną jakieś odszkodowanie.

BlackBerry jest znanym smarftonem i do tej pory serwis cieszył się dobrą opinią. Według nieoficjalnych szacunków, na świecie jest około 70 milionów użytkowników tych telefonów.

Czytaj więcej o awarii BlackBerry
[ ( http://static1.money.pl/i/h/23/t25623.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/newsy/mobile/blackberry-powinno-dzialac-co-z-rekompensata-21722) BlackBerry powinno już działać. Ale... Użytkownicy najprawdopodobniej nie otrzymają finansowej rekompensaty za dwudniowe odcięcie od usług sieciowych.
[ ( http://static1.money.pl/i/h/177/t75185.jpg ) ] (http://interaktywnie.com/biznes/newsy/mobile/awaria-blackberry-rim-przeprasza-za-utrudnienia-21706) Awaria BlackBerry. Użytkownicy odcięci Problemy dotyczą poczty, komunikatora Messenger i przeglądarki internetowej.
[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/32/t161056.jpg ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/blackberry;powinno;dzialac;co;z;rekompensata,151,0,935319.html) BlackBerry powinno działać. Co z rekompensatą? Użytkownicy RIM otrzymali jedynie przeprosiny, choć usługi sieciowe w ich smartfonach nie działały ponad dwa dni.
Tagi: blackberry, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, e-biznes
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz