Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

ComArch otrzymał certyfikat firmy Oracle

0
Podziel się:

Krakowska spółka informatyczna ComArch SA jako druga firma w Polsce otrzymała od amerykańskiego koncernu Oracle status Certified Advantage Partner (CAP), który jest najwyższym z trzech poziomów partnerskich przyznawanych przez tę firmę.

ComArch został wyróżniony za znaczne przychody ze sprzedaży technologii Oracle, wysoki poziom wyszkolenia pracowników, a także dobre referencje od klientów - poinformował we wtorek Grzegorz Błażewicz z działu PR spółki.

Dzięki uzyskaniu statusu CAP, ComArch otrzymał prawo m.in. do nieograniczonej liczby licencji deweloperskich na technologie Oracle oraz do darmowego wsparcia technicznego. "Bardzo istotnym elementem nowego partnerstwa będzie dostęp do zasobów wiedzy związanej z technologiami Oracle, gromadzonych na specjalistycznych stronach technologicznych" - ocenił Błażewicz.

Współpraca krakowskiej spółki z Oracle trwa od 10 lat. Wspólne przedsięwzięcia dotyczą głównie rynku telekomunikacyjnego i finansowego oraz administracji publicznej. Oprogramowanie z wykorzystaniem technologii Oracle tworzy w ComArch ponad 300 osób.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)