Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Computerland jedynym partnerem Cisco w Europie

0
Podziel się:

Cisco w ramach umowy będzie dostarczać swoje najnowsze rozwiązania i aplikacje internetowe do budowy nowoczesnych platform sieciowych dla klientów ComputerLandu.

ComputerLand SA poinformował o podpisaniu z firmą Cisco Systems Inc. umowy o partnerskiej współpracy w ramach międzynarodowego programu Internet Business Solutions Group (IBSG). Jest on jedyną polską i europejską firmą, która przystąpiła do programu stworzonego w celu wspólnego opracowywania strategii i metodologii wprowadzania rozwiązań internetowych.

Cisco w ramach umowy będzie dostarczać swoje najnowsze rozwiązania i aplikacje internetowe do budowy nowoczesnych platform sieciowych dla klientów ComputerLandu.

'Umowa z ComputerLandem jest świadectwem, iż polskie firmy potrafią efektywnie wdrażać rozwiązania Nowej Gospodarki - powiedział Jacek Murawski, Dyrektor Generalny Central Europe Cisco Systems

Dzięki umowie z Cisco ComputerLand pozyska m.in. know-how i doświadczenie amerykańskiego partnera w zakresie m.in.: handlu elektronicznego, business to business, obsługi klienta, optymalizacji wydajności pracy i procesów zarządzania.

Współpraca pomiędzy partnerami przebiegać będzie m.in. w zakresie świadczenia wspólnych i pełnych usług dla internetowych klientów, wdrażania nowych rozwiązań i działań marketingowych prowadzonych w Internecie.

Cisco należy do ścisłej czołówki największych pod względem kapitalizacji giełdowej firm świata. Znaczna część infrastruktury światowego internetu zbudowane jest w oparciu o jej urządzenia.

Program Internet Business Solutions Group powstał w 1998 roku w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczyły w nim takie firmy jak General Electric, Hewlett Packard, Xerox.

IBSG jest programem służącym do tworzenia aplikacji internetowych przystosowanych do specyficznych wymagań każdego użytkownika. Uwzględnia on takie dziedziny jak:
E - commerce
Obsługa klienta
Zarządzanie procesami dostaw
Optymalizacja produkcji
Tworzenie portali internetowych
Edukacja poprzez internet
Publikowanie w internecie

IBSG stosowany jest w następujących branżach gospodarczych:
- Finanse
- Produkcja
- Usługi
- Służba zdrowia
- Energetyka
- Sektor publiczny
- Zakłady użyteczności publicznej

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)