Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Cyber ubezpieczenie – pierwsze ubezpieczenie on-line z e-serwisem.

0
Podziel się:

W tym roku Grupa Zurich wprowadza kolejny produkt internetowy - cyber ubezpieczenie. Jest to pierwsze ubezpieczenie on-line z e-serwisem

. Obejmuje ono ubezpieczenie mieszkania (wyposażenie, OC, NNW, mury) i domu (wyposażenie, OC, NNW) oraz NNW w życiu prywatnym na całym świecie.

Cyber ubezpieczenie to od początku projekt i wykonanie informatyków grupy Zurich. Klient po zapoznaniu się z warunkami ogólnymi ubezpieczenia, może sam ustalić jego parametry – sumę ubezpieczenia, warianty ubezpieczenia, a system wyliczy mu składkę ubezpieczenia. Nie stosujemy pakietów , klient decyduje sam co chce otrzymać i on-line sprawdzić ile to kosztuje.

Następnie wypełnia wniosek zamieszczony na stronie internetowej, który zostaje wysłany do bazy danych klientów firmy Zurich oraz dokonuje opłaty składki kartą kredytową on-line lub może wydrukować druk wpłaty i opłacić na poczcie lub w banku. Po dokonaniu płatności umowa cyber ubezpieczenia zostaje zawarta i klient tradycyjną drogą pocztową otrzymuje oryginał umowy ubezpieczenia.

Grupa Zurich jako pierwsza w Polsce w zeszłym roku zastosowała w swoim funduszu emerytalnym do szyfrowania danych przesyłanych w sieci internet 128-bitowy klucz szyfrowy. Członkowie Zurich OFE mogą bezpiecznie poprzez stronę internetową www.zurich.pl wykorzystując aplikacje „Twoje konto” dowiedzieć się o stanie swojego konta oraz poznać historię rachunku.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)