Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
26.08.2005 09:00

DATCC zakończyło negocjacje z KAPE

Firma DATCC 08 sierpnia 2005 wygrała przetarg na Projekt Phare PL 2002/00 - 196.01.01. Kontrakt z KAPE SA został podpisany w dniu 15.08.2005 i dotyczył wykorzystywania przez spółkę oprogramowania PRIMAVERA w procesie zarządzania prowadzonymi projektami w Polsce.

Podziel się
Dodaj komentarz

Kontrakt dotyczy 43 Licencji PRIMAVERA Enterprice, Licencji Servera Microsoft, Licencji MSQL Microsoft, hardwareu, szkoleń i implementacji systemu. KAPE związało się z DATCC również kontraktem na wsparcie Maintenance na okres 3 lat.

PRIMAVERA jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań w organizacjach rządowych związanych z UE. Obecnie DATCC jest w trakcie negocjacji z kolejnymi podmiotami o podobnym charakterze.

DATCC to intensywnie rozwijająca się spółka działająca w obszarze bussines to bussines oferująca wachlarz rozwiązań z zakresu Zarządzania Projektami. 'Naszym celem jest dogłębna analiza problemów Klientów związanych z zarządzaniem portfoliem projektów a następnie zaoferowanie najlepszych sposobów na ich rozwiązanie' informuje Tekin Guvercin, Dyrektor Generalny DATCC.

http://www.datcc.com

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz