Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Do Polski z Visit.pl

0
Podziel się:

Firma VISIT.PL uruchomiła pod adresem www.visit.pl pierwszy internetowy portal turystyki przyjazdowej do Polski.

bELryRNh

Portal oferuje kompleksową obsługę turystów zagranicznych wybierających się w podróż do Polski: rezerwacje noclegów w hotelach, pensjonatach, luksusowych zamkach i pałacach, pakiety wakacyjne, zwiedzanie miast i zabytków kultury, usługi transportowe i przewodnickie. Dużą popularnością cieszą się tak zwane „wakacje na miarę”, czyli wakacje zaprojektowanie zgodnie z indywidualnymi potrzebami klientów. Jest to usługa, której klienci nie znajdą w standardowych internetowych systemach rezerwacji.

Współpraca z wieloma obiektami noclegowymi i biurami podróży umożliwia firmie oferowanie klientom korzystnych warunków cenowych. Ceny niektórych obiektów noclegowych są nawet o ponad 50% niższe niż ceny oferowane bezpośrednio w hotelu!

Portal pozwala również uzyskać praktyczne informacje o Polsce (przewodnik, aktualne kursy walut, album ze zdjęciami) oraz zakupić książki o Polsce (we współpracy z największą na świecie księgarnią internetową Amazon.com).

bELryRNj

Jak podkreślają przedstawiciele firmy www.visit.pl nie jest kolejnym internetowym systemem rezerwacji hotelowych – jest biurem podróży oferującym indywidualne podejście do klienta i praktyczną znajomość branży turystycznej.

bELryRNK
turystyka
wiadomości
gospodarka
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)