Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
11.06.2006 18:06

Janmedia zwiększy użyteczność stron PKT.pl

Agencja Janmedia przeprowadzi audyt użyteczności stron Polskich Książek Telefonicznych. Badanie ma posłużyć poznaniu jak użytkownicy serwisu www.pkt.pl korzystają z jego zasobów, jakie napotykają problemy i czego oczekują od serwisu.
"Chcemy zidentyfikować mocne i słabe strony serwisu i wykorzystać tę wiedzę podczas wprowadzania planowanych na ten rok zmian na stronach" - mówi Jacek Włodarczyk z pkt.pl Polskie Książki Telefoniczne.

Janmedia w badaniach wykorzysta trzy narzędzia: analizę ekspercką, testy z użytkownikami oraz testy eye tracking. Wynikiem pracy będzie raport zawierający opis problematycznych elementów serwisu wraz z sugestiami wprowadzenia poprawek. Janmedia zaproponuje też rozwiązania mające pozytywnie wpłynąć na ogólny odbiór serwisu przez użytkowników i jego efektywność.

Jest to już piąty duży audyt użyteczności prowadzony przez Janmedia w tym roku.
"Bardzo cieszy nas rosnące zainteresowanie tematyką użyteczności w Polsce. Gdy zaczynaliśmy mówić o usability dwa lata temu, skupialiśmy się przede wszystkim na edukacji naszych potencjalnych klientów. Dziś przeważająca większość projektów z zakresu usability oparta jest na partnerskiej współpracy Janmedia i Klienta. Tak jest też w przypadku Polskich Książek Telefonicznych. Jestem przekonany, że projekt jaki właśnie zaczynamy realizować dla pkt.pl przyczyni się do dalszego dynamicznego rozwoju tego serwisu." - mówi Tomek Karwatka z Janmedia

Podziel się
Dodaj komentarz

www.janmedia.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz