Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
05.07.2005 09:00

Kamax SA korzysta z usług outsourcingowych BCC

Fabryka Urządzeń Mechanicznych Kamax podpisała z BCC umowę, na podstawie której organizacja serwisowa BCC zapewnia wsparcie administracji systemem mySAP ERP oraz świadczy usługi serwisu aplikacyjnego SAP dla użytkowników kluczowych SAP w Kamaxie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Witold Rymarz, Kierownik Projektu, mówi: 'Stały dostęp do kompetencji doświadczonych konsultantów BCC jest dla nas gwarancją szybkiego rozwiązywania zagadnień, pojawiających się podczas codziennej administracji systemem i pracy z SAP. Przekazując przez internet czy telefonicznie pytania i problemy do rozwiązania, pracownicy działu informatyki i kluczowi użytkownicy z różnych działów mogą się skoncentrować na swoich podstawowych obowiązkach.'

Usługi serwisu aplikacyjnego dotyczą całego zakresu mySAP ERP, uruchomionego w Kamaxie. Kamax SA korzysta z SAP od stycznia br. Prowadzone przez BCC wdrożenie objęło obszary rachunkowości finansowej, środków trwałych, kontrolingu, a także gospodarki materiałowej i zaopatrzenia, planowania i zarządzania produkcją, oraz sprzedaży i dystrybucji. Obecnie toczy się w Kamaxie również wdrożenie mySAP HR w zakresie administracji kadrami, listy płac oraz zarządzania czasem pracy.

Z usług outsourcingowych BCC korzysta już ponad 15 firm, w tym Elite Cafe, Kopernik, Nordzucker, Orkla Press, Polskie Wydawnictwa Profesjonalne, Sanitec Koło, Zakłady Chemiczne Zachem, Zespół Elektrociepłowni Bydgoszcz.

http://www.bcc.com.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz