Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
19.06.2006 19:06

Mapa Krakowa dla imprezowiczów

Portal KNAJPY.KRAKOW.PL wzbogacił się o nowy element - interaktywną mapę krakowskich pubów i klubów. W portalu znajdziemy informacje o większości krakowskich pubów i klubów, a także - od niedawna - o kawiarniach i restauracjach. Mapa jest stale wzbogacana o nowe lokale, a jej możliwości - jak obiecują autorzy - będą sukcesywnie rosnąć. Odwieczny problem: "Ale gdzie to jest?" przestał istnieć.

Podziel się
Dodaj komentarz

Niezliczona ilość imprez, wernisaży, koncertów i innych wydarzeń, które mają miejsce w krakowskich knajpach, to zjawisko wyjątkowe. Dlatego z przede wszystkim z myślą o studentach i turystach, serwis codziennie publikuje informacje o wydarzeniach, które dzieją się w Krakowie, jest więc nieocenioną pomocą, dla wszystkich, którzy lubią się dobrze bawić i nie chcą przegapić czegoś ciekawego.

Każda knajpa posiada swoją indywidualną wizytówkę, z której dowiemy się na temat samego lokalu i klimatu, jaki w nim panuje. Znajdziemy w tu również: fotografie wnętrz, ceny trunków i forum dla klientów.

Jeżeli wybieracie się do Krakowa na weekend, nie zapomnijcie zajrzeć na KNAJPY.KRAKOW.PL, by już przed wyjazdem zaplanować swój wieczór w Grodzie Kraka.

www.knajpy.krakow.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz