Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
17.08.2005 09:00

Milion produktów w 9sekund.pl

Liczba produktów oferowanych przez popularny pasaż handlowy i porównywarkę cen 9sekund.pl, przekroczyła milion.

Podziel się
Dodaj komentarz

9sekund.pl to jedno z najpopularniejszych miejsc do kupowania w internecie. W prosty sposób, w jednym miejscu, prezentuje i porównuje oferty prawie setki sklepów internetowych w Polsce. Klienci mogą przeglądać praktycznie wszystkie dostępne w sieci kategorie produktów - książki, płyty z muzyką, filmy, komputery, aparaty fotograficzne, ubrania, kosmetyki, gry, zabawki.

Naszym klientom dajemy do ręki wygodne i bezpieczne narzędzie do robienia zakupów w sieci - mówi Łukasz Kuncewicz, szef projektu. - Przeciętny użytkownik internetu zna tylko kilka sklepów internetowych. Dzięki nam może zapoznać się ze znacznie szerszą ofertą. Pokażemy mu, gdzie kupi najtaniej, a gdzie najszybciej. W dodatku może być spokojny o wydane pieniądze - wszystkie współpracujące z nami sklepy sprawdzamy pod względem wiarygodności.

W ciągu roku nasz serwis odwiedziło ponad milion użytkowników - podaje Marcin Górecki, analityk z 9sekund.pl. - Zazwyczaj odwiedzają nas kilka razy, gdy chcą coś kupić przez internet. Stanowi to dla nas duży dowód zaufania i powoduje, że czujemy się jeszcze bardziej odpowiedzialni za dane, które prezentujemy.

http://www.9sekund.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz