Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
09.08.2005 09:00

MŚ w Helsinkach w INTERIA.PL

Dla osób zainteresowanych Lekkoatletycznymi Mistrzostwami Świata w Helsinkach INTERIA.PL przygotowała specjalny serwis wzbogacony o relacje własnego korespondenta i materiały multimedialne udostępnione przez Telewizję Polską SA.

Podziel się
Dodaj komentarz

Serwis Helsinki stanowi kompendium wiedzy o największej w tym roku imprezie sportowej. Zawiera przegląd najaktualniejszych wiadomości z areny sportowej w Helsinkach, terminarz i wyniki poszczególnych konkurencji oraz dział poświęcony polskiej reprezentacji i medalistom. Internauci, chcący zapoznać się z historią mistrzostw, znajdą tu także zestawienie dotychczasowych rekordów świata i ciekawostki na temat największych gwiazd lekkoatletyki. Dopełnienie treści redakcyjnych stanowią galerie zdjęć. W trakcie mistrzostw INTERIA.PL organizuje też czaty ze sportowcami.

Zaletą serwisu Helsinki są relacje korespondenta portalu, uzupełniające agencyjne doniesienia o nigdzie indziej nie publikowane informacje o startujących zawodnikach, życiu mieszkańców Helsinek i szczegóły imprez towarzyszących mistrzostwom.

- Po raz kolejny pokazujemy, że informacje w portalu internetowym to nie tylko 'przemielone' depesze agencyjne i przepisywanie gazet, ale także wiadomości z pierwszej ręki, wprost z miejsca wydarzeń. Jako jedyny polski portal mamy swojego korespondenta w Helsinkach, dzięki czemu zapewniamy użytkownikom INTERIA.PL nie tylko bieżące wyniki, newsy i komentarze, ale także np. własne wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami mistrzostw - wyjaśnia Andrzej Łukaszewicz, dyrektor serwisów sportowych w INTERIA.PL.

W ramach współpracy z Telewizją Polską SA na stronach serwisu można obejrzeć miniwywiady ze sportowcami, przeprowadzane przez dziennikarzy TVP. Wkrótce w serwisie zostaną też udostępnione kolejne odcinki edukacyjnego programu pt. 'Leksykon Lekkiej Atletyki', prowadzonego przez Sebastiana Chmarę.

http://helsinki.interia.pl/

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz