Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
29.09.2005 09:00

MultiFax rozszerza sieć partnerów

MultiFax to faks dostępny przez e-mail. Instytut Rozwoju Technologii Informatycznych z Bydgoszczy pozyskał już kilkudziesięciu dealerów na terenie całej Polski, dzięki którym usługa MultiFax dociera do coraz szerszej grupy odbiorców.

Podziel się
Dodaj komentarz

Wiadomości wysyłane z tradycyjnego faksu przychodzą na skrzynkę e -mailową. Połączenie przyjmowane jest przez urządzenie - serwer, które z punktu widzenia klienta jest faksem. Po odebraniu wiadomości następuje translacja do formatu .pdf. Informacje odczytuje się za pomocą szyfrowanego protokołu SSL.

MultiFax jest usługą skojarzoną z publicznym numerem telefonu przyznanym na potrzeby usługi. Nie potrzeba tutaj jednak żadnej dodatkowej linii telefonicznej. By korzystać z tej usługi wystarczy stały dostęp do internetu. Obecnie dostępnych jest 11 stref numeracyjnych w całej Polsce

Dzięki usłudze MultiFax bardzo proste stało się archiwizowanie wiadomości faksowych, a dostęp do nich jest bardzo szybki. MultiFax daje też pewność, że nikt nie przeczyta faksu bez wiedzy zainteresowanego.

Dzięki usłudze MultiFax bardzo proste stało się archiwizowanie wiadomości faksowych, a dostęp do nich jest bardzo szybki. MultiFax daje też pewność, że nikt nie przeczyta faksu bez wiedzy zainteresowanego.

Abonament roczny usługi wynosi 199 zł na rok. Możliwy jest także abonament miesięczny, który wynosi 29 zł. Przy zakupie trzech numerów faksowych cena spada o 20 procent. Powyżej pięciu numerów istnieje też możliwość negocjacji ceny.

Dzięki takiej cenie, jakości świadczonych usług MultiFax ma szansę stać się w najbliższym czasie dominującą marką na rynku faksów elektronicznych w Polsce. Niemałe znaczenie w zdobywaniu swojej pozycji na rynku ma też fakt oparcia sprzedaży usługi przez Instytut Rozwoju Technologii Informatycznych na sprawdzonych Partnerach Handlowych, z zaangażowaniem budujących wizerunek marki MultiFax.

http://www.multifax.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz