Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
10.05.2005 09:00

NetArt ma ponad 40.000 domen

Serwis nazwa.pl w kwietniu b.r. przekroczył liczbę 40 000 zarejestrowanych domen narodowych .pl, wynika z zestawienia StatystykiDomen.pl Jest to najlepszy rezultat wśród polskich rejestratorów domen.

Podziel się
Dodaj komentarz

Obchodząca właśnie swoje 8-lecie firma NetArt specjalizująca się w dostarczaniu usług internetowych jeszcze do niedawna zatrudniała tylko kilkanaście osób. Obecnie liczy kilkadziesiąt pracowników i ciągle prowadzone są nowe rekrutacje.

'Byliśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, które zaczęły udostępniać usługi hostingowe oraz rejestracji domen internetowych - podkreśla Tomasz Żyła, dyr. d.s. Zarządzania NetArt. Postawiliśmy na wysoką jakość oferowanych rozwiązań. Za największy sukces uważam to, że zaledwie w ciągu dwóch lat od demonopolizacji rynku domen internetowych udało się nam zdobyć 20 proc. polskiego rynku domen.'

Na początku kwietnia NetArt nawiązał współpracę z Agora S.A. Od tej pory usługi rejestracji domen internetowych oraz usługi hostingowe dostępne są bezpośrednio na stronach portalu gazeta.pl Usługi te wykorzystywane są przez firmy i osoby prywatne do utrzymywania kont pocztowych oraz serwisów internetowych.

http://nazwa.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz