Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
16.08.2005 09:00

Nowa odsłona 9477.pl

Wortal gospodarczy 9477.pl, prowadzony przez Telefoniczną Agencję Informacyjną Sp. z o.o. w lipcu b.r. zmienił szatę graficzną i otrzymał narzędzia podnoszące jego funkcjonalność.

Podziel się
Dodaj komentarz

W lipcu b.r. wortal gospodarczy 9477.pl zmienił wygląd. Utrzymany w niebiesko - żółtej tonacji serwis spójny jest z wizualizacją Telefonicznej Agencji Informacyjnej. Zmodyfikowany został system nawigacji. 'Chcieliśmy, aby nasz wortal spełniał oczekiwania naszych użytkowników. Zmiana wyglądu miała na celu poprawienie zarówno funkcjonalności jak i estetyki serwisu - mówi Wojciech Rogański, Menadżer Produktu Informacja w Telefonicznej Agencji Informacyjnej Sp. z o.o. - w dzisiejszym świecie liczy się szybkość uzyskania informacji, wortal gospodarczy www.9477.pl jest prostym w obsłudze, a jednocześnie szybkim i rzetelnym źródłem informacji gospodarczej.'

Nowy serwis www.9477.pl wdrożyła firma Gammanet. Ona też we współpracy z działem marketingu TAI zaprojektowała wygląd odświeżonej witryny. Do publikacji treści i zarządzania narzędziami serwisu wykorzystano stworzoną przez agencję platformę CMS o nazwie Web kameleon.

W lipcu b.r. średnia dzienna liczba wizyt w wortalu wyniosła 4 374 wejść, a w serwisie, w ciągu całego miesiąca, odnotowano 135 618 odwiedzin. Natomiast od początku istnienia, serwis www.9477.pl odnotował już ponad milion wejść.

http://www.9477.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz