Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
28.11.2005 00:11

Nowy sposób finansowania wdrożeń SAP

Firma SAP Polska i Siemens Financial Services poinformowały o wprowadzeniu na polski rynek SAP Financing - nowej usługi, która ułatwi finansowanie wdrożeń SAP dla przedsiębiorstw i instytucji każdej wielkości.

Podziel się
Dodaj komentarz

Produkt pod marką SAP Financing jest dostarczany przez Siemens Financing Services, który wchodzi w skład Grupy Siemens i świadczy międzynarodowe usługi na rynkach finansowych. Nowe usługi finansowania są 'szyte na miarę' potrzeb każdego klienta, aby w dogodny sposób pokryć koszty zakupu licencji oprogramowania, zewnętrzne i wewnętrzne koszty usług wdrożeniowych, cenę sprzętu komputerowego oraz utrzymania systemu przez cały czas wdrożenia.

Program SAP Financing umożliwia ujęcie łącznych kosztów wdrożenia SAP w formie miesięcznych rat. Taki model finansowania wychodzi naprzeciw możliwościom finansowym przedsiębiorców, którzy rozważają zakup nowoczesnego oprogramowania. Oferta SAP Financing ułatwia proces budżetowania i pomaga dokładniej przewidywać całkowite koszty wdrożenia i zwrot z inwestycji w czasie użytkowania pełnej instalacji.

'Wprowadzenie do oferty SFS usług finansowania projektów SAP jest istotnym elementem w portfolio produktów Siemensa, gdyż rozszerza pole naszego działania poprzez dotarcie do nowych grup klientów' - powiedział Tomasz Kukulski - Zastępca dyrektora ds. handlowych w Siemens Finance. 'Kluczem do sukcesu programu finansowania SAP jest dla nas bliska współpraca z firmą SAP i jej autoryzowanymi partnerami.'

Długoterminowe finansowanie rozwiązań SAP jest rozłożone na okres do siedmiu lat, co zachęca firmy do planowania ich inwestycji w zakresie IT i lepszego rozumienia całkowitych kosztów użytkowania systemu. Włączenie Siemens Financial Services do procesu sprzedaży SAP ma na celu jeszcze lepsze dostosowanie oferty do potrzeb klienta.

'Cieszymy się, że współpraca z Siemens Financial Services stwarza naszym potencjalnym klientom możliwość opcjonalnego finansowania inwestycji, a tym samym szerszy dostęp do korzyści z wdrożeń rozwiązań SAP.'- powiedziała Renata Szymańska, Sales Operations Manager w firmie SAP Polska.
Oferta SAP Financing dostępna jest w Polsce i w 12 innych krajach bezpośrednio w SAP jak i wśród autoryzowanych partnerów SAP. Planuje sie rozszerzenie tej usługi na ponad 40 krajów do połowy roku 2006.

http://www.sap.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz