Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
26.08.2005 09:00

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Wystartowała oficjalna strona internetowa Donalda Tuska - kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Strona tusk.pl dedykowana jest wyborcom, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swoim kandydacie, jego programie wyborczym oraz wartościach, jakimi się kieruje.

Podziel się
Dodaj komentarz

Multimedialny przekaz, odpowiednio dobrane treści oraz interaktywne narzędzia zapewniają atmosferę bezpośredniego kontaktu. W intro pojawiającym się po wejściu na stronę Tusk osobiście opowiada o zawartości serwisu, układając poszczególne elementy menu. Na łamach strony publikowane są informacje o wydarzeniach, podczas których wyborcy mogą się spotkać z Donaldem Tuskiem, istnieje także możliwość zadania mu pytania on-line.

Serwis tusk.pl zawiera m.in. informacje o kandydacie, jego programie wyborczym oraz przebiegu kampanii. W dziale 'Kto mnie popiera' przedstawione są sylwetki ludzi, którzy wyrazili już swoje poparcie wobec Donalda Tuska. Wszyscy jego zwolennicy mogą dopisywać się do listy wyborców, którzy dokonali już wyboru.

- Internauci to bardzo świadoma grupa ludzi, którzy wchodząc na stronę internetową poszukują konkretnych informacji, których nie uzyskali z przekazów w innych mediach. Stworzona przez nas oficjalna strona internetowa Donalda Tuska, z godnie z międzynarodowymi standardami, dostosowana jest także do potrzeb osób niedosłyszących, dla których Internet jest jednym z podstawowych źródeł informacji. - powiedział Marcin Maj, Client Service Director OS3 multimedia.

Autorem serwisu jest agencja interaktywna OS3 multimedia specjalizująca się w budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez Internet i nowe media. Agencja OS3 multimedia jest częścią grupy medialnej OS3 group.

http://www.tusk.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz