Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Wystartowała oficjalna strona internetowa Donalda Tuska - kandydata na Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Strona tusk.pl dedykowana jest wyborcom, którzy chcą dowiedzieć się więcej o swoim kandydacie, jego programie wyborczym oraz wartościach, jakimi się kieruje.

Multimedialny przekaz, odpowiednio dobrane treści oraz interaktywne narzędzia zapewniają atmosferę bezpośredniego kontaktu. W intro pojawiającym się po wejściu na stronę Tusk osobiście opowiada o zawartości serwisu, układając poszczególne elementy menu. Na łamach strony publikowane są informacje o wydarzeniach, podczas których wyborcy mogą się spotkać z Donaldem Tuskiem, istnieje także możliwość zadania mu pytania on-line.


Serwis tusk.pl zawiera m.in. informacje o kandydacie, jego programie wyborczym oraz przebiegu kampanii. W dziale 'Kto mnie popiera' przedstawione są sylwetki ludzi, którzy wyrazili już swoje poparcie wobec Donalda Tuska. Wszyscy jego zwolennicy mogą dopisywać się do listy wyborców, którzy dokonali już wyboru.

- Internauci to bardzo świadoma grupa ludzi, którzy wchodząc na stronę internetową poszukują konkretnych informacji, których nie uzyskali z przekazów w innych mediach. Stworzona przez nas oficjalna strona internetowa Donalda Tuska, z godnie z międzynarodowymi standardami, dostosowana jest także do potrzeb osób niedosłyszących, dla których Internet jest jednym z podstawowych źródeł informacji. - powiedział Marcin Maj, Client Service Director OS3 multimedia.

Autorem serwisu jest agencja interaktywna OS3 multimedia specjalizująca się w budowaniu wizerunku Klienta oraz kształtowaniu trwałych więzi z otoczeniem poprzez Internet i nowe media. Agencja OS3 multimedia jest częścią grupy medialnej OS3 group.

http://www.tusk.pl
internet, e-biznes, nowe technologie
ebiznespl
Czytaj także
Polecane galerie
Andrzej 560
178.37.43.* 2015-04-22 07:25
wszystkiego najlepszego z okazji skończonych 18 urodzin
vito
213.92.142.* 2015-02-06 10:59
Pan sobie na salonach w Brukseli a POLSKA GORE
WRACAJ PAN bo nie da się słuchać tych OSZOŁOMÓW
Czas zrobić porządek
pozdrawiam
Niepełnosprawna
31.1.46.* 2014-09-02 18:34
Panie Premierze dziekuje Panu za dobrobyt jaki dzięki Panu mam Zasiłek Pielęgnacyjny 153zł , od wielu lat, jako osoba niepełnosprawna. No cóż są biedniejsi jak Pan , administracja pana im trzeba dać ogromne Premie. Napisałam do Pana do Kańcelarii Rady Ministów i odpowieć jaką dostałam uświadomiła mi , że wrzystko robicie pod siebie. Nie warto było walczyć i być internowanym za taki Niesprawiedliwy Kraj.
Zobacz więcej komentarzy (230)