Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
04.08.2005 09:00

POCH S.A. wdraża Impuls BPSC

Prężnie rozwijająca się spółka akcyjna POCH (dawniej - Polskie Odczynniki Chemiczne) rozpoczęła wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie klasy ERP Impuls BPSC. Wdrożenie obejmie wszystkie aspekty działania firmy ze szczególnym uwzględnieniem wszelkich wymagań obowiązujących w branży chemicznej, wynikających z norm prawnych, ekologicznych i zdrowotnych charakterystycznych dla produkcji substancji niebezpiecznych, obowiązujących w branży chemicznej.

Podziel się
Dodaj komentarz

Do chwili obecnej firma pracowała na nie w pełni zintegrowanych systemach, opartych na platformie AS400, co w dużym stopniu utrudniało planowanie produkcji i zarządzanie sprzedażą. Obecnie procesy związane z produkcją i całym cyklem sprzedaży, łącznie z obsługą klientów, będzie wspomagać wdrażany kompleksowo system Impuls BPSC.

Firma POCH liczy na wzrost efektywności zarządzania zapasami , poprzez możliwość lepszej bieżącej analizy stanów magazynowych i redukcję poziomu zapasów. System ma wspomóc również procesy planowania i wytwarzania wyrobów gotowych, materiałów i surowców oraz umożliwić prowadzenie statystyki produkcyjnej. Efektywne zarządzanie tymi obszarami w oparciu o wdrożony system, ma na celu zwiększenie wydajności wydajności produkcji. Kolejnymi obszarem, które wspomagać będzie system Impuls BPSC jest obsługa klientów oraz procesy związane ze sprzedażą.

http://www.bpsc.com.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz