Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
sarkozy
24.01.2011 10:17

Sarkozy pożegnał się na Facebooku

Hakerzy opublikowali informację, że szef państwa nie będzie ubiegał się o reelekcję.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

Hakerzy zaatakowali w niedzielę wieczorem profil prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy'ego na portalu społecznościowym Facebook, publikując tam informację, że szef państwa nie będzie ubiegał się o reelekcję w 2012 roku - podała agencja AFP.

Wyjaśniono nawet, że motywem rezygnacji z kandydowania w wyborach są _ wyjątkowe okoliczności, w jakich znalazła się Francja _.

Pod zawierającą wiele błędów ortograficznych informacją znajdował się link do _ pożegnania Nicolasa Sarkozy'ego _. Impreza ta miałaby się odbyć 6 maja 2012 roku przed kawiarnią w Paryżu, w której Sarkozy w 2007 roku świętował swoje zwycięstwo w wyborach. Na imprezę zdążyło się zapisać 200 tys. osób.

[ ( http://static1.money.pl/i/manager/o/artykuly/18610/38443_facebook.tiny.png ) ] (http://manager.money.pl/strategie/emarketing/artykul/yahoo;pokonany;facebook;trzecia;witryna;na;swiecie,244,0,744948.html) Yahoo pokonany, Facebook trzecią witryną na świecie

W odpowiedzi na atak późnym wieczorem w niedzielę francuski prezydent napisał na swoim profilu, że ktoś włamał się na jego konto _ być może dlatego, by przypomnieć mu, że żaden system nie jest niezawodny _.

Dodał, że nie zgadza się z _ przedwczesnymi wnioskami tej wiadomości _ i podziękował internautom za wsparcie. W ciągu 10 godzin najnowszy wpis Sarkozy'ego skomentowało ponad 2 tysiące osób.

Kolejne wybory prezydenckie mają odbyć się we Francji wiosną 2012 roku. Jesienią bieżącego roku obecny prezydent powinien poinformować, czy będzie ubiegał się o reelekcję.

Czytaj w Money.pl

Tagi: sarkozy, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, e-biznes, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz