Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
08.07.2005 09:00

Solemis Group SA zastępuje Great Plains Polska SA

Gdyńska firma Great Plains Polska SA informuje, że od 28 czerwca 2005 roku oficjalnie zmieniła nazwę na Solemis Group SA. Bez zmian pozostaje zespół pracowników, siedziba, numeru NIP. Nie ma również zmian w kierownictwie - prezesem firmy jest Ryszard Sadowski.

Podziel się
Dodaj komentarz

'Zmiana nazwy jest konsekwencją rozpoczętej dwa lata temu zmiany naszej strategii działania', mówi Ryszard Sadowski. 'Poprzednia nazwa wiązała nas z konkretnym produktem, a naszą ofertę stopniowo rozbudowujemy o kolejne narzędzia do wspomagania efektywnego prowadzenia biznesu - np. Biznes Intelligence, controllingu itp.'

Solemis Group SA będzie nadal blisko współpracował z Microsoft Polska w dostarczaniu usług i wsparcia dotychczasowym partnerom i użytkownikom systemu MBS Great Plains.

'Nowa nazwa nawiązuje do naszej wizji, by stać się wiodącym dostawcą zaawansowanych rozwiązań biznesowych' mówi Ryszard Sadowski. 'SOL wzięliśmy z solutions, czyli rozwiązań, a MIS od management information systems, czyli systemów do zarządzania informacjami biznesowymi. Dorzuciliśmy jeszcze łączące E i tak powstało Solemis. Fragmenty plastra miodu widoczne w naszym logo symbolizują trzy składniki skutecznych rozwiązań biznesowych - nasz zespół, który poprzez partnerów dostarcza klientom gotowe rozwiązania i usługi.'

Witryna greatplains.pl będzie nadal funkcjonowała do obsługi produktów Microsoft Business Solutions Great Plains w zakresie wsparcia i pomocy technicznej dla aktualnych Klientów i Partnerów.

http://www.solemis.com

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz