Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
10.05.2005 09:00

SUPERMEDIA dla sieci osiedlowych

SUPERMEDIA INTERNET PROVIDER przygotowała specjalną ofertę na budowę i utrzymanie profesjonalnej sieci do monitoringu telewizyjnego budynków i osiedli.

Podziel się
Dodaj komentarz

W ramach realizowanych projektów kompleksowej obsługi multimedialnej inwestycji mieszkaniowych w oparciu o internetową sieć osiedlową SUPERMEDIA INTERNET PROVIDER oferuje dodatkowo przygotowanie i obsługę instalacji monitoringu telewizyjnego przez internet. Proponowane rozwiązanie to wyjście naprzeciw potrzebom Wspólnot mieszkaniowych i Administracji osiedli mieszkaniowych. Oprócz monitoringu osiedla przez agencję ochrony podgląd monitorowanych punktów może być dostępny poprze stronę internetową dla wszystkich mieszkańców osiedla.

Zaletami monitorignu oprócz oczywistych korzyści zwiększenia poziom bezpieczeństwa na osiedlach i dodatkowego rodzaju zabezpieczenia mienia jest też możliwość podglądu sytuacji na osiedlu (parkingi, place zabaw) zarówno z pracy jak i podczas wyjazdów urlopowych. Fakt monitoringu osiedlowego daje też możliwość negocjacji zniżek przy wykupie ubezpieczeń majątkowych.

http://www.supermedia.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz