Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
26.06.2006 22:06

TravelPolska rusza w Polskę

Portal TravelPolska, propagujący turystykę krajową, inauguruje program TOP TravelPolska - program afiliacyjny przeznaczony dla najlepszych polskich obiektów i usług turystycznych. TravelPolska, to portal zajmujący się promowaniem polskiej turystyki, propagujący przede wszystkim aktywny wypoczynek. Odbiorcy portalu, to zarówno miłośnicy podróżowania po kraju, jak i osoby "odkrywające" Polskę na nowo, ale głównie, to ludzie stale poszukujący nowych atrakcyjnych miejsc i sposobów na spędzanie wolnego czasu.

Podziel się
Dodaj komentarz

TravelPolska wychodzi z założenia, że żadna ciekawa propozycja nie powinna pozostać niezauważona, ale zdaje sobie sprawę, że w prawdziwym gąszczu ofert turystycznych jest o to nietrudno. Dlatego też zaprasza do programu TOP TravelPolska 3000 najciekawszych obiektów gwarantując im efektowną, profesjonalną kampanię informacyjną, która dotrze do szerokiej grupy turystów polskich i zagranicznych. "Przystąpienie do programu TOP TravelPolska, to szansa na kompleksowy rozwój każdego obiektu turystycznego oraz dynamiczną działalność na rynku usług turystycznych" - powiedział Michał Żelazny - Wiceprezes Zarządu TravelPolska.

Co daje udział w programie? To przede wszystkim obecność na stronie portalu TravelPolska - najpopularniejszego polskiego serwisu turystycznego. Prezentacja zawiera dokładny opis obiektu, zdjęcia, opis okolicy, a nawet zbliżenie na zdjęciu satelitarnym. Program TOP TravelPolska, to także konsultacje i wsparcie za strony TravelPolska - specjaliści udzielający porad na temat turystyki, marketingu, Internetu i podpowiadający jak efektywnie zarządzać cenami.

www.travelpolska.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz