Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Vectra: internet, kablówka i telefon

0
Podziel się:

Vectra oferuje klientom pakiet skłądający się z dostępu do internetu, telewizji kablowej i usług telefonicznych.

Na dziesięciolecie swojego istnienia Telewizja Kablowa VECTRA stała się drugim pod względem ilości abonentów operatorem w kraju. Obsługuje 347 tysięcy abonentów docierając do ponad pół miliona mieszkań w 64 miejscowościach Polski.

Najważniejszym elementem strategii rozwoju VECTRY jest tzw. 'potrójna usługa', czyli oferowanie telewizji kablowej, dostępu do internetu i usług telefonicznych w jednym gniazdku abonenckim. Dlatego każda z sieci wchodzących do Grupy jest modernizowana w stopniu niezbędnym

do wprowadzenia w niej usług multimedialnych. W tym roku wydatki VECTRY na inwestycje - modernizację sieci i wprowadzanie internetu, przekroczą sumę 45 milionów złotych.

Obecnie internet funkcjonuje komercyjnie w sieciach w Sieradzu, Skierniewicach, Łowiczu, Świnoujściu i Wejherowie - łącznie obsługiwanych jest ponad tysiąc internautów. Korzystają oni z nielimitowanego czasowo dostępu o przepustowości do 2 Mb/s (prędkość gwarantowana w obrębie sieci VECTRY) płacąc 100 zł miesięcznego abonamentu. Opłata przyłączeniowa wynosi 400 zł.

VECTRA dysponuje ponad 200 kilometrami magistral światłowodowych, a ich długość rośnie w szybkim tempie w związku modernizacją kolejnych sieci.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)