Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
24.05.2005 09:00

VIVA w WP.PL

Wirtualna Polska poszerza ofertę kontentową o zawartość jednego z najbardziej prestiżowych magazynów łączących ze sobą kulturę popularną z kulturą wysoką. Ekskluzywne pismo dla kobiet VIVA! znalazło się na stronach portalu dzięki zacieśnieniu współpracy WP i Wydawnictwa Edipresse.

Podziel się
Dodaj komentarz

W WP nie zabraknie wywiadów VIVY!, ciekawostek o modzie, kuchni, urodzie, galerii fotografii, artykułów o znanych i lubianych. 'Zadbaliśmy o to, by w serwisie prezentować najciekawsze materiały z aktualnych oraz archiwalnych wydań dwutygodnika - mówi Joanna Ruczyńska z Wirtualnej Polski, współodpowiedzialna za wdrożenie projektu - Interesujące i wszechstronne artykuły tematyczne przeplatane są wywiadami z gwiazdami, którymi VIVA! wyróżnia się spośród opiniotwórczych magazynów kobiecych.'

VIVA! to magazyn poświęcony przede wszystkim ludziom znanym większości z oficjalnych wystąpień, koncertów, ekranu kina, czy krótkich wypowiedzi dla telewizji: aktorów, polityków, biznesmenów, naukowców, piosenkarzy i ludzi sukcesu.

'Systematycznie wzbogacamy portalową ofertę dla kobiet, różnicując ją pod względem zawartości i kierując do odmiennych grup, tak, by każda z pań znalazła w WP coś dla siebie. - podkreśla Kinga Ciukta odpowiedzialna za współpracę z partnerami medialnymi i kontentowymi WP - Z Wydawnictwem Edipresse współpracujemy od 2002 roku udostępniając w zasobach WP serwis polki.pl, sztandarową witrynę dla Kobiet Wydawnictwa.'

Portal w niedalekiej przyszłości planuje uruchomienie kolejnych serwisów - internetowych odpowiedników innych popularnych czasopism wydawnictwa Edipresse: Przyjaciółka, Uroda, Vita, Mamo To Ja, czy DomandWnętrze.

http://viva.wp.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz