Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
internet
12.04.2005 09:00

VTrip.pl rozwija platformę transakcyjną

VTrip.pl - Polski Portal Turystyczny, w kooperacji z firmą Avis uruchomił możliwość rezerwacji samochodów na całym świecie.

Podziel się
Dodaj komentarz

Produkt ten jest uzupełnieniem istniejącej już możliwości rezerwacji hoteli, stworzonej we współpracy z niemieckim systemem rezerwacji hoteli Hotel Reservation Service oraz rezerwacji biletów lotniczych do wybranych krajów. System rezerwacji dostępny jest pod adresem: www.samochody.vtrip.pl.

Na polskim rynku Avis działa już od ponad 14 lat. Obecnie firma dysponuje bazą 200.000 samochodów na całym świecie, w tym 600 w Polsce. Avis umożliwia wynajem samochodu z kierowcą oraz pojazdów dostawczych. Aby sprostać wymaganiom użytkowników, firma oferuje szeroką gamę modeli samochodów różnej wielkości i o różnym wyposażeniu. Samochody Avis mają średnio nie więcej niż 6 miesięcy i przed każdym wynajmem są poddawane szczegółowym przeglądom i serwisom.

'Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników portalu VTrip.pl oraz ze względu na zbliżającą się falę wyjazdów wiosennych, uzupełniamy naszą ofertę o możliwość wynajmu samochodu na całym świecie. Obecnie nasz klient za pośrednictwem platformy może zarezerwować pokój w hotelu, zamówić bilet lotniczy i wynająć samochód. Chcemy, aby nasza oferta była kompletna, dlatego cały czas staramy się ją poszerzać i uzupełniać o nowe elementy.' - mówi Dariusz Baranowski, dyrektor ds. programowych.

http://www.vtrip.pl

Tagi: internet, wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz