Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
wiadomości
08.02.2006 00:02

Walentynki w WP

Tegoroczny serwis walentynki.wp.pl podpowiada, radzi, uczy. Z jego stron można wysłać ukochanej osobie walentynkową kartkę pocztową i romantycznego sms-a, barwną tapetę na telefon komórkowy, animowany wygaszacz ekranu i okolicznościowy dzwonek. Kto zechce oznajmić światu, że kocha Waldka, Anię, Tomka, Zuzię, Balbinę czy Ksawerego będzie mógł to zrobić, wpisując pełne uczuć zdania do internetowej Księgi Życzeń. Wirtualna Polska zapewnia, że każdy adresat wyznania zostanie powiadomiony o tym, iż na stronach witryny czekają na niego romantyczne życzenia, a 14 lutego będzie je można odczytywać z głównej strony portalu.

Podziel się
Dodaj komentarz

Do Walentynki, bądź Walentego mogą też trafić niezwykłe prezenty: specjalny kalendarz opatrzony ulubionymi fotografiami, piosenka, z którą związane są najmilsze wspomnienia oraz nastrojowa płyta. Wystarczy tylko dokonać wyboru i to nie wychodząc z domu.

Wątpiący, nieśmiali, zastanawiający się, czy to przyjaźń, czy może już kochanie mogą wypełnić psychotest lub skorzystać z porady wróżek współpracujących z Wirtualną Polską. Natomiast zabiegani z ochotą sięgną do specjalnej oferty handlowej WP; atrakcyjne upominki wyselekcjonowali i posegregowali Dla Niej oraz Dla Niego zakochani pracownicy Pasażu Handlowego.

http://walentynki.wp.pl

Tagi: wiadomości, gospodarka, e-biznes
Źródło:
ebiznes.pl
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz