Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Tele2 Polska wprowadza nową usługę VoIP dla klientów indywidualnych

0
Podziel się:

19 listopada 2001 roku firma Tele2 Polska rozpoczęła świadczenie nowej usługi VoIP poprzez urządzenie TDU.

Po podpisaniu dwunastomiesięcznej umowy z firmą Tele2, użytkownik staje się abonentem. Każdego miesiąca będzie otrzymywać fakturę wraz z informacją o połączeniach międzynarodowych, międzymiastowych oraz z telefonami komórkowymi wykonanych za pomocą urządzenia TDU. Co miesiąc klient uiszcza opłatę 25 zł brutto na poczet przyszłych rozmów. Jeżeli nie zużyje jej w całości, system automatycznie przeniesie niewykorzystaną część kwoty na kolejny miesiąc.

„Nowa usługa VoIP uprości sposób korzystania z telefonii VoIP oferowanej przez Tele2 – powiedział Fredrik de Lerigon, dyrektor generalny Tele2 Polska – Dotychczas użytkownik „Gadatka”, aby móc wykonywać tańsze połączenia międzynarodowe, międzymiastowe oraz z telefonami komórkowymi, musiał zakupić kartę typu pre-paid, aby uzupełnić swoje konto. Teraz może załatwić wszystko nie wychodząc z domu.”

Jak zapewnia firma dzięki urządzeniu TDU jego użytkownik zapłaci za rozmowę międzynarodową do 66% mniej od abonentów Telekomunikacji Polskiej , za rozmowę z telefonami komórkowymi – do 28% mniej, a za rozmowy międzymiastowe – do 31% mniej.

Aktywacja nowej usługi Tele2 w okresie promocyjnym kosztuje złotówkę. Urządzenie umożliwiające korzystanie z usługi można zamówić dzwoniąc pod numer infolinii 0-801-311-111. Klient otrzyma najpierw umowę, a po zapoznaniu się z jej treścią, pod tym samym numerem infolinii, może zamówić urządzenie. Kurier dostarczy je bezpłatnie do domu osoby zamawiającej. Jest to jedyny sposób zamawiania usługi Tele2.

Nowa oferta firmy Tele2 Polska dostępna jest w siedmiu strefach numeracyjnych (0-22 – byłe województwo warszawskie, 0-12 – b. woj. krakowskie, 0-58 b. woj. gdańskie, 0-61 – b. woj. poznańskie, 0-32 – b. woj. katowickie, 0-81 – b. woj. lubelskie oraz 0-77 – b. woj. opolskie.

Urządzenie TDU

Urządzenie TDU to małe pudełko, które można w prosty sposób podłączyć do każdego telefonu stacjonarnego posiadającego funkcję wybierania tonowego. Dzięki wykorzystaniu technologii VoIP (Voice over Internet Protocol) oferuje tańsze telefoniczne połączenia międzynarodowe, międzymiastowe oraz z telefonami komórkowymi.

wiadomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)