Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

TP SA zmieni logo

0
Podziel się:

Telekomunikacja Polska zamierza zmienić swoje logo, dodając do dwóch liter TP kolorowy znaczek w kształcie &, powiedział prezes firmy Marek Józefiak, który wierzy, że poprzez zmianę znaku, marka TP SA stanie się synonimem firmy nowoczesnej, proklienckiej, potrafiącej sprostać nowym wyzwaniom./ ISB /

Telekomunikacja Polska (TP SA) zamierza zmienić swoje logo, dodając do dwóch liter TP kolorowy znaczek w kształcie &, powiedział prezes firmy Marek Józefiak, który wierzy, że poprzez zmianę znaku, marka TP SA stanie się synonimem firmy nowoczesnej, proklienckiej, potrafiącej sprostać nowym wyzwaniom.

„Zmiana symbolu podkreśla przemiany, jakie przeszła TP. Zamiany logo mają postępować etapami tak by nie powiększać tegorocznych kosztów. Nie ma bowiem stworzonego budżetu na ten cel” – powiedział podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Józefiak.

Według zapewnień prezesa TP SA, do końca 2005 roku wszystkie stare loga, zarówno umieszczonych na punktach Telepunkt, jak i na papierze firmowym firmy, zostaną wymienione na nowe. Na pytanie dlaczego dopiero teraz zarząd zdecydował o tej zmianie, prezes odpowiedział, że bezpośrednim impulsem stało się wejście Polski do Unii Europejskiej.

„Naszym celem jest aby nasi klienci otrzymywali usługi na tym samym poziomie jak abonenci w UE” – dodał Józefiak.

Józefiak przyznał także, że zarząd opracowuje działania, które mają mają wytyczyć kierunek zmian rozwoju spółki. Szczegóły będą znane w lipcu.

W pierwszym kwartale 2004 r. grupa TP SA miała 611 mln zł zysku netto, wobec 183 mln zł zysku rok wcześniej. Przychody grupy wyniosły 4602 mln zł wobec 4492 mln zł rok wcześniej.

TP SA jest spółką notowaną od 1998 roku na giełdach w Warszawie i w Londynie, której 35,0% udziałów zostało sprzedanych w 2000 prywatnym inwestorom France Telecom oraz Kulczyk Holding. Obecnie konsorcjum posiada 47,5% akcji TP SA, która ma około 11,1 mln abonentów i jest największym operatorem telefonii stacjonarnej w POlsce, do niedawna monopolistą.

wiadomości
telekomunikacja
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)