Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

VoIP dla firm

0
Podziel się:

Firma Tele2 przedstawiła nową ofertę cenową telefonii VoIP przeznaczoną dla firm

Oferta telefonii VoIP firmy Tele2 kierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw. Dzięki niej firmy mogą zaoszczędzić do 72% wydatków za rozmowy międzynarodowe w porównaniu z cenami Telekomunikacji Polskiej S.A. w Pakiecie Standard, na rozmowach z użytkownikami telefonów komórkowych do 29%, natomiast na rozmowach międzymiastowych do 28%.

„Usługi telefonii VoIP firmy Tele2 to nie tylko Gadatek dedykowany klientom indywidualnym”– mówi Fredrik Persson, dyrektor generalny Tele2 Polska. – „Posiadamy, także atrakcyjną ofertę dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wprowadzony nowy cennik dla tego rodzaju usług gwarantuje duże oszczędności przy połączeniach międzynarodowych, międzymiastowych i z telefonami komórkowymi. VoIP dla firm pozwoli znacząco obniżyć miesięczne wydatki za rozmowy telefoniczne.”

Koszt połączenia międzymiastowego, bez względu na porę dnia, wynosi 29 gr. netto za 1 minutę rozmowy. W przypadku połączeń z abonentami operatora telefonii komórkowej klient Tele2 zapłaci 99 gr. netto za 1 minutę (24h/dobę). Obie ceny uwzględniają koszt połączenia lokalnego wg taryfy pakietu standardowego TP S.A.

Usługa VoIP dla firm dostępna jest w strefach numeracyjnych Katowic (0-32),
Krakowa (0-12), Poznania (0-61), Trójmiasta (0-58) oraz Warszawy (0-22).

Od 1 września br. firma Tele2 obniżyła również koszt połączeń międzymiastowych realizowanych za pomocą urządzenia „Gadatek”. Obecnie za rozmowę w godzinach szczytu (wliczając koszt połączenia lokalnego) zapłacimy o 1 gr. mniej, czyli 36 gr., poza szczytem – o 3 gr. mniej (18.00-22.00 – 23 gr., 22.00-8.00 – 17 gr.). Analogiczne ceny w TP S.A. wynoszą: 49 gr., 24 gr. i 24 gr.

telefonia
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)