Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na
Mecenasem akcji jest: Kongres 590

Nowe możliwości. 6. edycja Kongresu 590

3
Podziel się:

Nowe możliwości — to hasło kolejnej edycji Kongresu 590. Dwudniowe wydarzenie zorganizowano w hali EXPO XXI w Warszawie.

Nowe możliwości. 6. edycja Kongresu 590
6. edycja Kongresu 590 w Warszawie. Scena Liderów w centrum wystawienniczym EXPO XXI. (Wirtualna Polska, Krzysztof Olszewski)

Tegoroczna edycja Kongresu 590 skupia się wokół takich wyzwań jak: nowe państwo, nowe sektory, demografia, zdrowie, nauka wraz z sektorem badań i rozwoju oraz nowy obraz Polski.

Tradycyjnie wydarzenie objął Patronatem Honorowym Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Gośćmi Kongresu będą także najważniejsze osoby w kraju włącznie z Mateuszem Morawieckim, Prezesem Rady Ministrów.

Zobacz także: TRWA: Kongres 590 – 1 dzień

Swój udział w Kongresie 590 potwierdzili również eksperci ze świata międzynarodowego biznesu.

- Celem wydarzenia jest wspieranie rozwoju polskiej gospodarki oraz promocja polskich produktów i usług - mówi Remigiusz Kopoczek, prezes spółki Kongres 590. - Tym razem planujemy spotkanie w tradycyjnej formule – dzięki temu wszyscy uczestnicy nie tylko będą mogli oglądać panele i wystąpienia na żywo, ale również odwiedzić stoiska naszych partnerów oraz nawiązać z nimi bezpośrednie relacje biznesowe.

Szczegóły oraz agenda wydarzenia dostępna jest na stronie Kongres 590.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Mecenasem akcji jest: Kongres 590
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(3)
WIELKA POLSKA
8 miesięcy temu
Masoni z GB i tak zrobią swoje. Libia jak i Irak i inne kraje chciały odejść od petrodolarów. Odejście od rozliczania w dolarach handlu ropą do tego stopnia wystraszyło amerykańskich żydów że wymyślili broń chemiczną w Iraku czy z powodzeniem rozwalili od środka Libię. Tak Żydzi próbują kierować światem żeby wszyscy inni na nich pracowali. Wybuch w Bejrucie to też Żydzi. Husajna wykreowali amerykańscy Żydzi aby zaatakował inne narody arabskie a tym samym odsunął zagrożenie dla Izraela.
Ja sam.
8 miesięcy temu
I znów bawią się za nasze. Nic z tego nie wynika poza rozdaniem kasy.
Filip
8 miesięcy temu
To może w końcu służba zdrowia na "tapetę"?.Jest naprawdę tak dobrze, to czego chcą ratownicy, lekarze, pielegniarki, dopusccie ich do głosu.