Najpopularniejszy w Polsce portal o finansach i biznesie
Money.plGospodarka Politycy Wiesław Janczyk

Wiesław Janczyk - Artykuły

Wiesław Janczyk

Data i miejsce
urodzenia:
1964-04-07,
Zawód: menadżer

Wiesław Janczyk - staż parlamentarny:

  • Poseł VI kadencji
    • Data wybrania: 2007-10-21
      Data wygaśnięcia mandatu: 2011-11-07
      Lista wyborcza: Prawo i Sprawiedliwość
      Okręg wyborczy: 14 Nowy Sącz
      Liczba głosów: 10696
  • Poseł VII kadencji
    • Data wybrania: 2011-10-09
      Lista wyborcza: Prawo i Sprawiedliwość
      Okręg wyborczy: 14 Nowy Sącz
      Liczba głosów: 13993