Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Antyraport WSI uderzy w Kaczyńskich

0
Podziel się

Gupa oficerów zlikwidowanych Wojskowych Służb Informacyjnych przygotowuje tak zwany kontrraport oparty na wiedzy zdobytej podczas służby w wywiadzie wojskowym.

Antyraport WSI uderzy w Kaczyńskich
(PAP/ Paweł Kula)
bDIpWITF

"Dziennik" pisze, że grupa oficerów zlikwidowanych Wojskowych Służb Informacyjnych przygotowuje tak zwany kontrraport oparty na wiedzy zdobytej podczas służby w wywiadzie wojskowym.

Jak dowiedziała się gazeta, ma on być wymierzony w braci Kaczyńskich i ludzi związanych z Porozumieniem Centrum.

Kontrraport ma zawierać przede wszystkim informacje o finansowaniu partii Porozumienie Centrum, dawnego ugrupowania braci Kaczyńskich. Jak zanacza "Dziennik" oficerowie służb specjalnych od lat twierdzą że partia była finansowana z niejasnych źródeł.

bDIpWITH

ZOBACZ TAKŻE:Drugi raport o WSI - kulisy mafii paliwowej
Jak wynika z informacji do których dotarli dziennikarze gazety, na kilkudziesięciu stronach raportu, przygotowywanego przez oficerów WSI , ma się znajdować również polemika z raportem Antoniego Macierewicza.

Sam Macierewicz do przygotowywanego kontrraportu podchodzi ze spokojem. Zaznacza że jeśli znajdą się w nim informacje opatrzone klauzulą tajności, będzie to złamaniem prawa. Prace nad raportem trwają juz od 3 miesięcy a jego treść ma być opublikowana pod koniec tego roku

bDIpWIUi
wiadomości
gospodarka
KOMENTARZE
(0)