Notowania

wsi
18.07.2007 06:23

Antyraport WSI uderzy w Kaczyńskich

Gupa oficerów zlikwidowanych Wojskowych Służb Informacyjnych przygotowuje tak zwany kontrraport oparty na wiedzy zdobytej podczas służby w wywiadzie wojskowym.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/ Paweł Kula)

*"Dziennik" pisze, że grupa oficerów zlikwidowanych Wojskowych Służb Informacyjnych przygotowuje tak zwany kontrraport oparty na wiedzy zdobytej podczas służby w wywiadzie wojskowym. *

Jak dowiedziała się gazeta, ma on być wymierzony w braci Kaczyńskich i ludzi związanych z Porozumieniem Centrum.

Kontrraport ma zawierać przede wszystkim informacje o finansowaniu partii Porozumienie Centrum, dawnego ugrupowania braci Kaczyńskich. Jak zanacza "Dziennik" oficerowie służb specjalnych od lat twierdzą że partia była finansowana z niejasnych źródeł.

ZOBACZ TAKŻE:Drugi raport o WSI - kulisy mafii paliwowej
Jak wynika z informacji do których dotarli dziennikarze gazety, na kilkudziesięciu stronach raportu, przygotowywanego przez oficerów WSI , ma się znajdować również polemika z raportem Antoniego Macierewicza.

Sam Macierewicz do przygotowywanego kontrraportu podchodzi ze spokojem. Zaznacza że jeśli znajdą się w nim informacje opatrzone klauzulą tajności, będzie to złamaniem prawa. Prace nad raportem trwają juz od 3 miesięcy a jego treść ma być opublikowana pod koniec tego roku

Tagi: wsi, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz