Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
janusz palikot
24.01.2010 13:03

Brudziński uciekł ze studia, bo boi się Palikota?

Poseł PiS uciekł ze studia. Twierdzi, że nie ma kwalifikacji do rozmowy z tym przedstawicielem PO.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

- _ Nie chciałem uczestniczyć w dyskusji z posłem Palikotem _ - powiedział posełJoachim Brudziński, wyjaśniając, dlaczego odmówił udziału w programie Radia ZET _ 7 dzień tygodnia . - Nikt nie ma obowiązku uczestniczenia w rozmowie ze mną _ - skomentował toJanusz Palikot.

- _ Przez sekundę był z nami poseł Brudziński. Wpadł i wypadł, boi się pomarańczowego koloru, a w pomarańczowym kolorze występuje dzisiaj Janusz Palikot. Uspokajamy rodzinę pana posła Brudzińskiego. Jest wszystko w porządku, ale nie będzie go z nami, bo wybiegł. Ma jakieś ważne sprawy _- powiedziała Monika Olejnik, przedstawiając gości.

_ We wrześniu Rzeczpospolita, powołując się na nieoficjalne informacje, napisała, żeJarosław Kaczyńskizabronił politykom Pis debat i polemik zeStefanem Niesiołowskii Januszem Palikotem.- Wbiegłem do studia na ostatnią chwilę, ponieważ rano miałem problemy z odpaleniem samochodu. Gdy zorientowałem się, że jest tam już pan Janusz Palikot, spokojnie opuściłem studio. Nie chciałem uczestniczyć w tym samym programie z panem Palikotem _ - powiedział PAP Brudziński.

Poseł PiS zaznaczył, że przyszedł do programu z nastawieniem, iż będzie przez godzinę komentował to, co się ostatnio wydarzyło w polityce. _ - Nie mam jednak kwalifikacji politycznych, żeby występować razem z panem Palikotem _ - dodał.

Janusz Palikot wyraził zdziwienie, że poseł Brudziński opuścił studio Radia ZET, a samego zdarzenia - jak mówił - nie widział.

_ - Nikt nie ma obowiązku uczestniczenia w rozmowie ze mną, ale sądzę, że poseł Brudziński opuścił studio, ponieważ obawiał się ze mną dyskusji. Mówimy, że nie akceptujemy Palikota, a prawda jest taka, że nie występujemy, bo nie dajemy sobie rady _ - powiedział poseł PO. Jego zdaniem, przedstawiciele PiS na ogół _ gorzej wypadają w debatach, bo mają słabsze argumenty _.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: janusz palikot, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz