Notowania

afera hazardowa
13.10.2009 08:10

Było więcej spotkań Schetyny z Sobiesiakiem?

Były wicepremier przyznaje, że w wyjaśnieniach mógł pominąć jedno z nich.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Grzegorz Michałowski)

Były wicepremierGrzegorz Schetynaprzyznaje, że w swoich wyjaśnieniach mógł pominąć jedno ze spotkań z Ryszardem Sobiesiakiem - biznesmenem działającym w branży gier hazardowych.

Do rozmowy miało dojść pod koniec września ubiegłego roku. Stenogramy ze spotkania na lotnisku ujawnił dziennik _ Polska. _ Przedsiębiorca miał się spóźnić do biura poselskiego byłego szefa MSWiA i dlatego pojechał na lotnisko we Wrocławiu.

**ZOBACZ TAKŻE: [

O jaką stawkę chodziło w aferze hazardowej? ]( http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/o%3Bjaka%3Bstawke%3Bchodzilo%3Bw%3Baferze%3Bhazardowej,207,0,541391.html )** Radio Wrocław dostało oświadczenie od rzeczniczki MSWIA. Wioletta Paprocka potwierdza, że do spotkania Grzegorza Schetyny z Ryszardem Sobiesiakiem na lotnisku mogło dojść, a tematem mógł być klub sportowy Śląsk Wrocław.

_ - Wicepremier podkreślał wielokrotnie, że nigdy nie rozmawiał z panem Sobiesiakiem o ustawie o grach _ - dodaje Wioletta Paprocka.

Wcześniej Grzegorz Schetyna mówił, że spotkał się z Ryszardem Sobiesiakiem dwa razy - na meczu Śląska i w swoim biurze poselskim.

Raport Money.pl
*Majątki bohaterów afery hazardowej idą w miliony * Zdecydowanie najbogatszy w gronie bohaterów tzw. afery hazardowej jest były minister sportu. Majątek Mirosława Drzewieckiego wart jest około 4,6 miliona złotych. Czytaj w Money.pl
Tagi: afera hazardowa, wiadomości, wiadmomości, polityka
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz