Notowania

tusk
13.10.2009 11:38

CBA może "wypuścić" rozmowy premiera

Gdyby je opublikowano bylibyśmy ewenementem w skali świata - mówi Sławomir Nowak.

Podziel się
Dodaj komentarz
(kprm.gov.pl)

Gdyby opublikowano rozmowy Donalda Tuska _ na pewno byśmy byli takim ewenementem w skali światowej - uważa s _*zef gabinetu politycznego premiera.*
_ _

_ - Jak widzę, w jaki sposób to wszystko funkcjonuje, jak działa pan Kamiński i jego współpracownicy, to uważam, że wszystko jest możliwe _ - powiedział szef kancelarii premiera,Sławomir Nowakw radiu ZET

[

O aferze stoczniowej czytaj w Money.pl ]( http://www.money.pl/archiwum/wydarzenia/afera;stoczniowa.html )_ - Uważam, że w CBA dochodzi do bardzo licznych nieprawidłowości i mówi się o masowym kopiowaniu dokumentów _ - powiedział. Jak zastrzegł, nie wie, czy to prawda i jedynie powiela informację, która _ między ludźmi krąży _.

Zdaniem Nowaka, w CBA _ mamy do czynienia z grupą ludzi bardzo emocjonalnie zaangażowanych, wręcz fanatycznie, co oznacza, że mogą być po prostu niebezpieczni _.

Zaznaczył, że nie wie, jakie motywacje kierują Kamińskim, ale gdy obserwuje niektórych polityków PiS-u, _ którzy mają takie zamiłowanie do bogoojczyźnianych sformułowań, to być może w ich mniemaniu, w ich świecie oni czynią dobro _. _ Tylko pytanie, czy obiektywnie to jest prawda _ - dodał Nowak.

* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: tusk, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz