Notowania

cba
05.10.2009 12:21

CBA przekaże materiały w sprawie afery hazardowej

Prokuratura dała na to czas do połowy października. Biuro uwinie się szybciej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Craig Hatfield/CC/Flickr)

*Centralne Biuro Antykorupcyjne do jutra dośle prokuraturze materiały w sprawie afery hazardowej. *

Rzecznik CBA Temistokles Brodowski powiedział, że Biuro ma na to czas do 15 października, jednak prześle dodatkowe dokumenty wcześniej.

CBA podejrzewaMirosława Drzewieckiegoi byłego już szefa klubu parlamentarnegoZbigniewa Chlebowskiegoo nielegalny lobbing na rzecz ustawy o grach losowych. Na trop kontaktów Mirosława Drzewieckiego i Ryszarda Sobiesiaka Biuro wpadło podczas sprawdzania inwestycji w Zieleńcu.

Minister sprawiedliwościAndrzej Czumapowiedział, że materiały na ten temat, które CBA przesłało prokuraturze, nie są wystarczające i nie można na ich podstawie postawić zarzutów.

Raport Money.pl
*O jaką stawkę chodziło w aferze hazardowej? * Rynek gier hazardowych w Polsce rośnie w tempie 40 proc. rocznie. Wart jest 17 mld złotych. Czytaj w Money.pl

ZOBACZ TAKŻE:

* [ Będzie komisja śledcza w sprawie "afery Black Jack"? ]( http://news.money.pl/artykul/bedzie;komisja;sledcza;w;sprawie;afery;black;jack,175,0,542639.html )
* [ CBA chce ujawnić akta "afery hazardowej" ]( http://news.money.pl/artykul/cba;chce;ujawnic;akta;afery;hazardowej,103,0,541543.html )
Tagi: cba, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz