Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
cba
06.02.2009 10:08

CBA weszło do ministerstwa finansów

Funkcjonariusze CBA zabezpieczają dokumenty dotyczące Rafinerii Trzebinia.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/CBA)

- _ Prokuratura Krajowa w wydziale zamiejscowym w Krakowie zleciła funkcjonariuszom CBA zabezpieczenie w ministerstwie finansów dokumentów dotyczących Rafinerii Trzebinia _ - powiedzianaczelnik wydziału prok. Marek Wełna.

_ - Sprawa dotyczy śledztwa w sprawie nieprawidłowości podatkowych w Rafinerii Trzebinia _ - powiedział prok. Wełna. Jest to jeden z wątków wyłonionych w tzw. śledztwie paliwowym, dotyczącym nielegalnego obrotu paliwami i prania brudnych pieniędzy.

-_ Skarb Państwa mógł zostać narażony na straty w wysokości 100 mln zł _ - mówił na antenie TVN24 rzecznik CBA Temistokles Brodowski. Nie wiadomo na razie jakich lat dotyczy cała sytuacja oraz którego ministra finansów.

Jak podała w piątek rano TVP Info, funkcjonariusze CBA weszli do ministerstwa finansów i przystąpili do zabezpieczania dokumentów. Rzeczniczka ministerstwa Magdalena Kobos nie potwierdziła tej informacji.

Tagi: cba, korupcja, afera, ministerstwo finansów, rafineria trzebinia, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz