Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Chlebowski: Kaczyński jest w traumie

0
Podziel się

Prezes PiS ma problemy emocjonalne - ocenia wypowiedzi szefa PiS Zbigniew Chlebowski.

Chlebowski: Kaczyński jest w traumie
(PAP/Radek Pietruszka)
bDyCJwUR

Prezes PiS ma problemy emocjonalne - ocenia wypowiedzi szefa PiSZbigniew Chlebowski.

Szef Klubu Parlamentarnego PO uważa, że ostra krytyka, jaką były premierJarosław Kaczyńskiwyraża pod adresem rządu PO-PSL to złamanie zapowiedzi stu dni spokoju. "Ze strony prezesa PiS padło wiele słów nienawiści, agresji i obraźliwych dla rządu stwierdzeń" - podkreśla.

| |
| --- |

bDyCJwUT

Jarosław Kaczyński zarzucił PO, że zaczyna skrajnie szkodliwą wojnę z prezydentem a także, że poczynania rządu są podporządkowane interesom establishmentu reprezentowanego przez tą partię. Były premier skrytykował też metodę powołania nowych wojewodów i wymianę kierownictwa ZUS.

Przewodniczący klubu parlamentarnego PO Zbigniew Chlebowski zaprzecza jakoby Platforma robiła w ZUS czystkę. Nowy prezes Zakładu Sylwester Rypiński zwolnił wczoraj z pracy 13 z 16 dyrektorów oddziałów Zakładu z największych miast w kraju. Zbigniew Chlebowski przypomniał jednak, że obecnego prezesa ZUS wybrali na członka zarządu politycy PiS.

Zbigniew Chlebowski wyjaśnia też, że obecność ministra spraw zagranicznych była niezbędna na wczorajszym nieformalnym posiedzeniu rządu. Z tego powoduRadosław Sikorskinie przyszedł na spotkanie z prezydentemLechem Kaczyńskim. Zaogniło to relacje między szefem dyplomacji z Kancelarią Prezydenta.

ZOBACZ TAKŻE:

bDyCJwUZ
bDyCJwVu
wiadomości
wiadmomości
KOMENTARZE
(0)