Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
zbigniew chlebowski
31.10.2007 11:17

Chlebowski: Ministerstwo pracy dla ludowców

Wciąż nie wiadomo, co ze Zdrojewskim, a ludowcy prawdopodobnie dostaną resort pracy.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

Wszystko wskazuje na to, że wśród trzech resortów, które w rządzie koalicyjnym PO-PSL przypadną ludowcom, będzie ministerstwo pracy i polityki społecznej - mówiZbigniew Chlebowski.

"Aczkolwiek w tej dziedzinie również nie zapadły ostateczne rozstrzygnięcia" - zaznacza polityk Platformy.

Chlebowski, który jest kandydatem na szefa klubu PO, powiedział też, że dziśDonald Tuskbędzie rozmawiał z jedną z kandydatek na funkcję szefa resortu rozwoju regionalnego. Podkreślił jednocześnie, że kandydatów na to stanowisko jest kilku.

Wczoraj po posiedzeniu zarządu PO, Tusk poinformował, że w koalicyjnym rządzie PSL mają przypaść trzy ministerstwa: gospodarki, rolnictwa i ochrony środowiska lub pracy.

Chlebowski pytany oBogdana Zdrojewskiego, czy przypadnie mu resort obrony narodowej, powiedział: "z tego co wiem, to Zdrojewski zgłasza też aspiracje bycia dobrym ministrem kultury. Tuskowi zależy, aby ministrem obrony w tych trudnych czasach rzeczywiście była osoba ciesząca się nie tylko dużym społecznym zaufaniem, ale osoba, która jest dobrze w jakimś sensie odbierana przez marszałka Sejmu i Senatu oraz Kancelarię Prezydenta" - zaznacza Chlebowski.

ZOBACZ TAKŻE:

Tagi: zbigniew chlebowski, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, pap, wybory
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz