Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Chlebowski "wypuścił powietrze z dętego balonu"?

0
Podziel się

Stefan Niesiołowski nie wyklucza powrotu byłego szefa klubu PO.

Chlebowski "wypuścił powietrze z dętego balonu"?
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)
bEinWYSt

*Wicemarszałek SejmuStefan Niesiołowskijest za powrotemZbigniewa Chlebowskiegodo klubu PO. *

Jak podkreśla polityk PO, Chlebowskipodczas przesłuchania przed komisją śledczązajmującą się tzw. aferą hazardową _ znakomicie się bronił, odparł wiele zarzutów, wypuścił powietrze z tego dętego balonu, jakim jest pseudoafera hazardowa, której w ogóle nie ma _.

Tymczasem w ocenie innych polityków Platformy, na razie nie ma jednak takiego tematu. Ich zdaniem, najpierw komisja hazardowa musi dokończyć swoją pracę, a dopiero potem można powrócić do tematu ewentualnego powrotu Chlebowskiego do klubu PO.

bEinWYSv

_ - Powrót Chlebowskiego do klubu to bardzo poważna decyzja. Ostrożnie, na podstawie wiedzy którą mam i fragmentów przesłuchań, które śledziłem - opowiadam się za jego powrotem do klubu _ - powiedział Niesiołowski. Zastrzegł jednocześnie, że to nie on, a władze klubu PO, będą decydowały o ewentualnym powrocie Chlebowskiego do klubu.

[

Kłopotek: Chlebowski już utonął, atak mu nie pomoże ]( http://www.money.pl/archiwum/mikrofon/artykul/klopotek;chlebowski;juz;utonal;atak;mu;nie;pomoze,183,0,579255.html )

bEinWYSB

Szef klubu POGrzegorz Schetynauważa, że spekulacje o ewentualnym powrocie Chlebowskiego do klubu Platformy są zdecydowanie przedwczesne. - _ Jest zbyt wcześnie, aby o tym przesądzać. Poczekamy na sprawozdanie komisji śledczej, na opis całej sprawy. - Na razie nie ma tematu _ - zaznaczył. Schetyna przyznał jednocześnie, że Chlebowski - w trakcie czwartkowego przesłuchania na posiedzeniu komisji śledczej _ generalnie się wybronił _.

Również rzecznik klubu POAndrzej Halickimówi, że obecnie nie ma żadnej dyskusji w klubie Platformy o powrocie Chlebowskiego. _ __ - Najpierw koniec prac komisji, raport końcowy, zobaczymy co tam jest, a potem możemy się zastanawiać, co dalej. Na teraz nie ma sprawy _ - podkreślił.

[

bEinWYSC

Płaskoń: "Rechocący osioł" i dworskie maniery posła ]( http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/plaskon;rechocacy;osiol;i;dworskie;maniery;posla,170,0,579498.html )

Sekretarz klubu POSebastian Karpiniukocenił, że nie ma podstaw do powrotu Chlebowskiego do klubu Platformy. Jak zauważył, nie wnosi też o to sam Chlebowski. Karpiniuk przyznał jednocześnie, że argumentacja Chlebowskiego - przedstawiona na posiedzeniu komisji - była _ dość logiczna _, a posłowie PiS wobec jego zeznań czuli się _ kompletnie zakłopotani i bezradni _.

Wiceszef klubu POJanusz Palikotpytany o ewentualny powrót Chlebowskiego do klubu odpowiada: _ Nie wyciągałbym tak daleko idących wniosków. Pamiętajmy, że dopiero co byliśmy wszyscy na cmentarzu. Jeszcze czujemy ten pot, także na naszych twarzach. Poczekajmy z wnioskami do zakończenia prac komisji. Wciąż pozostają duże wątpliwości dotyczące naszych kolegów. Myślę, że do sprawy będzie można wrócić po raporcie końcowym komisji hazardowej _.

bEinWYSW
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)