Notowania

obama
27.08.2008 09:40

Demokraci zjednoczeni. Clinton popiera Obamę

Hillary Clinton uważa, że USA nie mogą sobie pozwolić na kolejną kadencję rządów Republikanów.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/EPA)

*Hillary Clinton udzieliła bezwarunkowego poparcia Barackowi Obamie w amerykańskich wyborach prezydenckich. *

Senator z Nowego Jorku powiedziała na konwencji Partii Demokartycznej, że Stany Zjednoczone nie mogą sobie pozwolić na kolejne 4 lata rządów Partii Republikańskiej.

Aż 4 miliony z tych, którzy w prawyborach głosowali na Hillary Clinton, deklaruje obecnie gotowość poparcia republikanina Johna McCaina. Kolejne 4 miliony są niezdecydowane.

To właśnie ich Hillary Clinton z pasją przekonywała, że zwycięstwo republikanina w wyborach będzie oznaczać kontynuację fatalnej prezydentury George'a Busha.

* **ZOBACZ TAKŻE:** [ ]( http://news.money.pl/artykul/konwencja;demokratow;to;medialne;show,136,0,364168.html )
* [ "Konwencja Demokratów to medialne show" ]( http://news.money.pl/artykul/konwencja;demokratow;to;medialne;show,136,0,364168.html )
* [ Demokraci stawiają na religię ]( http://news.money.pl/artykul/demokraci;stawiaja;na;religie,20,0,364308.html )
* [ Demokraci nominują Obamę ]( http://news.money.pl/artykul/demokraci;nominuja;obame,178,0,363954.html )
* [ Amerykanie boją się zamachu na Obamę ]( http://news.money.pl/artykul/amerykanie;boja;sie;zamachu;na;obame,117,0,363125.html )
* [ Obama i Clinton: Wcale się nie kłócimy ]( http://news.money.pl/artykul/obama;i;clinton;wcale;sie;nie;klocimy,118,0,360054.html )
* [ McCain dogania Obamę ]( http://news.money.pl/artykul/mccain;dogania;obame,182,0,355254.html )

Obecni na konwencji zwolennicy Hillary Clinton uznali poparcie byłej pierwszej damy dla Baracka Obamy za przekonujące i autentyczne.

Podkreślali, że przemówienie było bardzo emocjonalne i mogło zaleczyć rany, gdyż senator z Nowego Jorku szczerze poparła Obamę. Dodawali, że w ich opinii Clinton zrobiła wszystko, co w jej mocy, by zjednoczyć partię.

Obecnie walka pomiędzy Barackiem Obamą a kandydatem republikanów Johnem McCainem jest bardzo wyrównana. Masowe poparcie dla czarnoskórego senatora ze strony zwolenników Hillary Clinton może przesądzić o jego zwycięstwie w listopadowych wyborach prezydenckich.

Tagi: obama, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz