Notowania

stocznie
18.09.2009 15:05

Demonstracja w Szczecinie. "PO do Kataru".

Związkowcy zabili deskami wejście do biur poselskich PO.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Jerzy Undro)

*Demonstrujacy w Szczecinie związkowcy zabili deskami wejście do biur poselskich PO. Na deskach namalowali słoneczko i hasło : _ PO do Kataru _. Manifestujący obrzucili budynek petardami i jajkami. *

W czasie demonstracji europoseł Sławomir Nitras przebywał w swoim biurze poselskim. Gdy próbował wyjść do stoczniowców - został przyjęty ze zdecydowaną wrogością.

Europoseł Sławomir Nitras twierdzi, że chciał porozmawiać z demonstrującymi związkowcami, ale nie było takiej możliwości.Dodał, że kosztami zniszczeń - jego zdaniem - powinien być obciążony szef zachodniopomorskiej Solidarności Mieczysław Jurek.

Posłanka PO Renata Zaremba powiedziała, że będzie chciała złożyć wniosek do sądu o ukaranie organizatorów manifestacji, bo jej zdaniem wymknęła się spod kontroli organizatorów.

Na ulicach Szczecina w obronie miejsc pracy demonstruje kilka tysięcy związkowców, przede wszystkim z firm i przedsiębiorstw Pomorza Zachodniego. Wspomagają ich związkowcy zbrojeniówki, z firm energetycznych i z kopalń.

* [ PiS oskarża PO: Zaniedbaliście stocznie ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pis;oskarza;po;zaniedbaliscie;stocznie,134,0,531846.html )
Tagi: stocznie, wiadomości, gospodarka, polityka, najważniejsze
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz