Trwa ładowanie...
Zaloguj
Notowania
Przejdź na

Egzotyczne wycieczki posłów na koszt podatników

0
Podziel się:

Delegacja posłów i senatorów ze świtą urzędników, tłumaczy i biznesmenów, wybiera się na koszt podatników do Australii i Nowej Zelandii.

"Dziennik" ujawnia, że delegacja posłów i senatorów ze świtą urzędników, tlumaczy i biznesmenów, wybiera się na koszt podatników do Australii i Nowej Zelandii.

Według gazety, politycy, którzy są w składzie delegacji tlumaczą, że ta egzotyczna podróż, w dodatku prezydenckim samolotem, nie ma nic współnego z turystyką.

Jednak niektórzy, tacy jak Jakub Rutnicki z PO, zwierzyli się "Dziennikowi", że chcieliby zrealizować w tej podróży swoje marzenia. Szef grupy, Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz przyznaje że nie wie, dlaczego znaleźli się w niej niektórzy posłowie.

Głównym celem 12 dniowego wyjazdu są spotkania z tamtejszą Polonią, która w zeszłym roku obchodziła 150 lecie osadnictwa na antypodach.

"Dziennik" podaje, że szykuje się kolejna egzotyczna podróż politykow, tym razem do Ameryki Południowej - także na koszt podatnika. Gazeta pisze, że walka o miejsca będzie zażarta, bo Polsko-Brazylijska Grupa Parlamentarna liczy aż 27 członków.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)