Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
Lech Wałęsa
16.06.2008 09:05

"Gdyby były pojedynki, byśmy to rozstrzygnęli"

Lecha Wałęsa nie zamierza odpuścić prezydentowi za nazwanie go agentem Bolkiem.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Radek Pietruszka)

Były prezydentLecha Wałęsapowiedział w poniedziałek, że - _ jeśli będą formalno-prawne możliwości _ pozwie prezydentaLecha Kaczyńskiego. - _ Jeśli nie, poczekam przy płocie te dwa lata i spotkamy się po spadnięciu z tego stanowiska _ - podkreślił Wałęsa w Radiu ZET.

W niedawnym wywiadzie dla Polsatu, Lech Kaczyński potwierdził - odpowiadając na pytanie dziennikarki - że Lech Wałęsa był agentem o pseudonimie - _ Bolek _.

Prezydent zaznaczył, że mająca się niedługo ukazać książka historyków IPN o Wałęsie pokazuje _ prawdę _ o pewnych fragmentach jego życia.

Były prezydent wysłał wówczas list do Lecha Kaczyńskiego, w którym domaga się przeprosin_ _. W przeciwnym razie złoży pozew do sądu przeciwko prezydentowi.

- _ Gdyby były pojedynki, byśmy to rozstrzygnęli. To jest tak daleko chore, że inaczej się tego załatwić nie da _ - powiedział Wałęsa.

Jak podkreślił, _ pozbiera informacje, co robić dalej _ i _ jeśli będą formalno-prawne możliwości pójdzie tym torem _. - _ Jeśli nie, poczekam przy płocie te dwa lata i spotkamy się po spadnięciu z tego stanowiska _ - zastrzegł były prezydent.

Tagi: Lech Wałęsa, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz