Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gronkiewicz-Waltz trzyma z grupą trzymającą władzę?

0
Podziel się:

Stołeczni radni PiS protestują przeciwko zatrudnianiu w Ratuszu ludzi związanych z rządami SLD.

Gronkiewicz-Waltz trzyma z grupą trzymającą władzę?
(PAP/Andrzej Wiktor)

Stołeczni radni PiS protestują przeciwko zatrudnianiu w Ratuszu ludzi związanych z rządami SLD. Radni wymieniają między innymi Janusza Cieliszaka, rzecznika Telewizji Polskiej z czasów prezesury Roberta Kwiatkowskiego.

Radny Tomasz Zdzikot powiedział na konferencji prasowej w Warszawie, że polityka kadrowa Hanny Gronkiewicz-Waltz prowadzi do konstytuowania się "grupy trzymającej władzę" w Urzędzie Prezydenta Miasta.

"Mamy już w mieście wiceprezydenta, który był ministrem w rządzie Leszka Millera. Mieliśmy przewodniczącego Rady Warszawy, który był bliskim współpracownikiem pana Czarzastego. Teraz - wszystko na to wskazuje - będziemy mieć wicedyrektora biura promocji, który był rzecznikiem prasowym Roberta Kwiatkowskiego" - mówi Tomasz Zdzikot.

ZOBACZ TAKŻE:

Tysiąc złotych grzywny dla Gronkiewicz-Waltz"Wydaje się, że idąc śladem raportu komisji śledczej - przygotowanego przez obecnego ministra, a ówczesnego posła, Zbigniewa Ziobrę - brakuje nam jeszcze do kompletu bliskiego współpracownika pani Aleksandry Jakubowskiej. Wtedy będziemy mieć w Warszawie komplet tak zwanej grupy trzymającej władzę." Tymi słowami radny Prawa i Sprawiedliwości opisał politykę kadrową w Ratuszu.

Tomasz Zdzikot poinformował, że na pierwszym posiedzeniu po przerwie wakacyjnej radni PiS zażądają od Hanny Gronkiewicz-Waltz ujawnienia szczegółów dotyczących wszystkich nominacji - dokonanych i planowanych - a także danych dotyczących osób zwolnionych, odkąd objęła ona urząd prezydenta stolicy.

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)