Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Gudzowaty: Wszyscy ludzie lewicy są źli

0
Podziel się:

"Oni wszyscy są źli, bo nie mają dusz patriotów" - tak liderów lewicy określił Aleksander
Gudzowaty.

"Oni wszyscy są źli, bo nie mają dusz patriotów" - tak liderów lewicy *określił Aleksander Gudzowaty.*

"Oni się wszyscy kłócili. Cała trójka: Kwaśniewski, Miller, Oleksy,. Bez przerwy: chimery i awanturki" - mówi biznesmen w rozmowie z "Dziennikiem". Uważa on, że Kwaśniewski w ogóle nie myślał o Polsce, ale o przyjemności sprawowania władzy.

*ZOBACZ TAKŻE: *Aleksander Kwaśniewski: ReaktywacjaCo ciekawe Gudzowaty twierdzi, że nie wiedział, iż jego ochrona nagrywa spotkanie z Oleksym. Biznesmen mówi też że podczas rozmowy Oleksy sugerował by rozgrywki lewicy nie wyszły na jaw.

Zapytany czy zgadza się z tym co mówił Oleksy, że Kwaśniewski stworzył kapitalizm polityczny, Gudzowaty odpowiada: "Kwaśniewski w ogóle nie myślał o Polsce. Miał inne priorytety. Wprowadził fikcyjny język, język pozorów. Choć był elokwentny. Gada pięknie. (...) A myślał o przyjemności sprawowania władzy. To nie był reformator. Reformator kieruje się pasją, idzie do przodu, jest obsesyjny."

Na pytanie czy Kaczyńscy są lepsi od poprzedników, Gudzowaty odpowiada: "Myślę, że są uczciwi. Nie wierzę, żeby robiły na nich wrażenie jakieś obce pieniądze."

*ZOBACZ TAKŻE: *Gudzowaty: Nie nagrałem Kwaśniewskiego
Na sugestię, że chce się przypodobać obecnej ekipie Gudzowaty odpowiada: "Bracia są niezwykle skuteczni i mądrzy. Na razie wszystko im się udaje, idą równym krokiem. Za chwilę zaproponują wygodne ustawy ekonomiczne, np. emerytalne, i naród ich polubi. Nie podoba mi się tylko numerowanie Rzeczpospolitych. Chcę umrzeć w Rzeczpospolitej Polskiej, a nie w IV Rzeczpospolitej."

wiadomości
gospodarka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)