Notowania

Przejdź na
afera hazardowa
29.10.2009 08:27

Kaczyński oskarża: PO nie chce wyjaśnić afery

Prezes PiS zarzuca PO, że ta nie chce powstania hazardowej komisji śledczej.

Podziel się
Dodaj komentarz
(Money.pl/Tomasz Brankiewicz)

*Jarosław Kaczyński zarzucił Platformie Obywatelskiej, że chce uniemożliwić powstanie sejmowej komisji śledczej do spraw afery hazardowej. *

Zdaniem byłego premiera, komisja mimo przeszkód jednak powstanie i prawdopodobnie zajmie się całą historią prac nad ustawą hazardową. Jarosław Kaczyński zastrzega jednak, że posłowie najpierw powinni wyjaśnić sprawy najbardziej aktualne, związane z politykami Platformy Obywatelskiej:

Prezes PiS popiera pomysł likwidacji _ jednorękich bandytów _ tak jak proponuje rząd. Obawia się jednak sytuacji, w której zabraknie czasu na uchwalenie odpowiednich rozwiązań:

Kaczyński uważa jednak, że ta kwestia jest do rozwiązania, pod warunkiem rzetelnej współpracy ze strony Platformy Obywatelskiej:

Jarosław Kaczyński dodaje, że można przyjąć projekt rządu w sprawie hazardu, pod warunkiem zawarcia politycznego paktu w tej sprawie. Podkreśla, że opozycja nie może _ kupować kota w worku _, a projekt musi zostać oceniony przez ekspertów.

* [ Rząd zdecydował: Koniec z hazardem ]( http://manager.money.pl/news/artykul/rzad;zdecydowal;koniec;z;hazardem,142,0,551310.html )
* [ Pomysł walki z hazardem nie ma poparcia PSL ]( http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/pomysl;walki;z;hazardem;nie;ma;poparcia;psl,163,0,551587.html )
* [ Wiadomości z kraju i ze świata na Twojej stronie internetowej ]( http://www.money.pl/webmaster/do_pobrania/artykuly/ )
Tagi: afera hazardowa, komisja śledcza, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, najważniejsze, IAR
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz