Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
kopacz
15.07.2008 15:07

Kolejny wniosek o odwołanie ministra

PiS chce, by swoją funkcję przestała pełnić minister zdrowia Ewa Kopacz.

Podziel się
Dodaj komentarz
(PAP/Paweł Kula)

_ - Posłowie PiS złożą we wtorek wniosek o odwołanie minister zdrowia Ewy Kopacz _- poinformował były wiceminister zdrowiaBolesław Piecha.

Jak argumentował Piecha, Kopacz przez osiem miesięcy pracy w rządzie _ nie wypracowała żadnego dokumentu, żadnego programu, który byłby znany polskiej opinii publicznej, co ze służbą zdrowia dziś, co jutro i co w następnych latach _.

_ - Składamy ten wniosek bez satysfakcji, ale w poczuciu odpowiedzialności za pacjentów, za wszystkich Polaków _ - mówił z koleiTomasz Latosz PiS).

Piecha wyraził nadzieję, że _ może następny minister będzie lepszy _.

*Tusk: Mam pełne zaufanie do minister Kopacz *

_ - Rozumiem, że Ewa Kopacz budzi emocje opozycji, ponieważ jest odpowiedzialna za zdecydowanie najtrudniejszą dziedzinę życia publicznego w Polsce i każdy minister zdrowia (...) będzie narażony na najbardziej intensywne ataki ze strony opozycji _ - powiedział Donald Tusk, komentując zapowiedź PiS.

_ - Minister wiedziała, że to nie jest łatwy chleb. Ja także uprzedzałem kilku moich ministrów z tych najtrudniejszych resortów, że będą obiektem nieustannej presji, a czasami także wniosków o wotum nieufności _ - dodaje szef rządu.

Tagi: kopacz, wiadomości, wiadmomości, gospodarka, polityka, pap
Źródło:
PAP
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz